امروز : ۱۳۹۹/۰۱/۲۲
آخرین اخبار


درد دل یک ورزشکار با مسئولانبخش صدای مردم خط ارتباطی مردم با سایت "باور ما" است: خوانندگان محترم پیام های خود را که حاوی طرح موضوعات و مشکلات فردی و جمعی می باشد به یکی از روش های زیر: 1- فرم تماس با ما   2- پست الکترونیکی:  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  یا سامانه ی پیامک رایگان  10003333336666     ارسال نمایید .  سایت "باور ما" بر پایه کارکرد رسانه ای خود، تلاش می کند با انعکاس "صدای  مردم"  پاسخ مسئولان را اطلاع رسانی نماید .

با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت شما و همه بينندگان اين سايت از آن جا كه شما متولي پيگيري مشكلات، پشنهادات،انتقادات و تشويق مسائل مختلف هستيد مي
خواستم چند جمله اي را بعد از حدود ٧ سال سكوت خدمت شما عرض كنم .
همانطور كه مستحضر هستيد افتخارات جوانان اين سرزمين در مسابقات و المپيادها و سمينار هاي نه استاني بلكه كشوري، بين المللي و جهاني بر كسي پوشيده نيست و در تاريخ افتخارات اين شهرستان، استان و كشور به ثبت رسيده است اما در طول ساليان گذشته كه جوانان اين شهرستان به افتخارات بالايي دست پيدا كرده اند ديد ضعيف و كم لطفي برخي مسئولان بر افتخارات فردي و گروهي نقش بسته، بطوري كه جواناني كه سال ها با نام اين شهرستان به افتخارات بزرگي دست يافته اند حال در حال كوچ به ديگر نقاط كشور هستند نقاط ديگري كه قدر، شأن و منزلت آنان را حفظ مي كنند مسئوليني كه ديد خود را نسبت به ورزش و جوانان اين شهرستان به ندرستي و پيشرفت فيزيكي بدن تمام ميكنند و ورزش قهرماني و پهلواني را قبول ندارند در حالي كه تمام مسئولين ديگر نقاط كشور اهميت ورزش قهرماني را به خوبي درك ميكنند سوال من از آن مسئولين اين است كه چرا فقط ديد شما نسبت به ورزش كه به عنوان مهمترين نهاد سلامت، شادابي، پهلواني و حتي فرهنگي است چنين ديد كوتاه و اندكي است ؟ سوال من اين است كه چرا به جاي اينكه هر سال پيشرفت جوانان و ورزشكاران را ببينيم پسرفت آن ها را می بينيم ؟ سوال من بعد از ٧ سال سكوت اين است كه چرا وقتي شرايط را براي ورزش جوانان در بعد قهرماني و در بعد اماكن ورزشي فراهم نمي كنيد انتظار عدم بروز خودكشي و اعتياد و ديگر مسائل را داريم ؟ چراوجدان بيدار خود را در زير كت و شلوار هايتان پنهان كرده ايد و بزرگي را در
اين لباس ها و ميز و صندلي مي بينيد ؟ اينجانب به عنوان شهروند كوچك دهلران بشما تلنگر مي دهم كه شما خادم مردم مردم مردم هستيد و هيچ گاه خود را بالاتر از مردم قرار ندهيد! اينجانب آنچه كه در حق جوانان و ورزش دهلران كم لطفي شده را به گوش مسئولين رسانده ام و جواب هايي كه گرفته ام از عدم ديد مثبت ورزش بوده است. حال كلام را تمام ميكنم كه جوانان و قهرمانان اين شهرستان كه با توجه به الزامات برنامه پنجم توسعه در بحث ورزش مبني بر حمايت همه از قهرمانان به دليل كم لطفي در حال كوچ كردن به ديگر نقاط كشور به خاطر عدم حمايت مسئولين هستند.
اميدوارم همه ما سالم و پاك زندگي كنيم و خدمتگزار مردم باشيم .
مدير محترم سايت اميدوارم اين مطلب را پيگيري كنيد و شما هم اول طرف مردم وجوانان باشيد بعد طرف مسئولين.
متشكر_ مصطفی نوروزی

نظرات   

 
#2 همشهری 1394-09-29 18:39
ممنون از درد دل درد دارتون
درود بر آقای جاوید عزیزوسایت مردمی باورما
 
 
#1 شهروند 1394-06-23 09:05
واقعأ همينه كسي مثل حيدر رضايي قدرش رو ندونستند و الان تو تهران بهترين شغل رو بهش دادند مسئولين چرا توانايي اون رو نديدن! متاسفم براي خودم و مسئولين شهر!
 

اضافه کردن نظر

   کلیه حقوق این سایت متعلق به پایــــــگاه خبـــری تحلیــــلی "بـــــــاور مــــــــــــــــا"بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.
پست الکترونیک : info@bavarema.ir

Template Design:Dima Group