امروز : ۱۳۹۸/۱۲/۰۶
آخرین اخبار


چرا آزمایشات بیمه شدگان مشاغل آزاد باید در ایلام انجام شود؟


بخش صدای مردم خط ارتباطی مردم با سایت "باور ما" است: خوانندگان محترم پیام های خود را که حاوی طرح موضوعات و مشکلات فردی و جمعی می باشد به یکی از روش های زیر: 1- فرم تماس با ما   2- پست الکترونیکی:  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  یا سامانه ی پیامک رایگان  10003333336666     ارسال نمایید .  سایت "باور ما" بر پایه کارکرد رسانه ای خود، تلاش می کند با انعکاس "صدای  مردم"  پاسخ مسئولان را اطلاع رسانی نماید.

آزمایشات بیمه شدگان مشاغل آزاد و قبل از استخدام منبعد در ایلام انجام می شوند.
این جمله ای بود که مدیر درمانگاه تامین اجتماعی دهلران به بنده٬ که برای انجام آزمایشات به آن مرکز مراجعه نموده بودم٬ دادند. این در حالیست که آن آزمایشات تا چند ماه پیش در آن درمانگاه انجام می شد ولی متاسفانه برای انجام آنها باید از این به بعد به ایلام مراجعه کنیم. مسئولان دلیل را نبود پزشک طب کار در دهلران می دانند ولی قابل توجه است که مردم شهرستان دهلران با این مسافت و راه طولانی و همچنین مخاطرات آن٬ آیا شایسته است که به مرکز استان مراجعه نمایند؟ انتظار می رود از امام جمعه٬ فرماندار و نماینده مردم در مجلس٬ پیگیر تامین پزشک طب کار برای درمانگاه باشند تا مردم با خیالی آسوده٬ آزمایشات خود را در دهلران انجام دهند و یا اینکه ترتیبی اتخاذ نماید تا تامین پزشک مردم شهرستان دهلران برای انجام آزمایشات به شهرستان های همجوار نظیر دزفول یا اندیمشک که از لحاظ بعد مسافت نزدیک تر می باشد مراجعه نمایند. امیدواریم این خواسته مردم در زمان عاجل عملی شود.

اضافه کردن نظر

   کلیه حقوق این سایت متعلق به پایــــــگاه خبـــری تحلیــــلی "بـــــــاور مــــــــــــــــا"بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.
پست الکترونیک : info@bavarema.ir

Template Design:Dima Group