امروز : ۱۳۹۸/۱۲/۰۶
آخرین اخبار


کاخ سفید: ایران توافق هسته‌ای را نقض کرده است

سخنگوی کاخ سفید با ادعای این‌که «ایران توافق هسته‌ای را نقض کرده است»، گفت: رئیس جمهور در صورت نیاز در برابر اقدامات ایران واکنش نشان می‌دهد.

به گزارش ایسنا، شان اسپایسر سخنگوی کاخ سفید در نشست خبری خود در پاسخ به سوالی درباره مواضع مقامات ایرانی مبنی بر این‌که ایران از آمریکا نمی‌ترسد و دونالد ترامپ چهره واقعی آمریکا را نشان داد، گفت: به نظر من، مقامات ایران درخواهند یافت که یک رئیس جمهور جدید روی کار آمده است. این رئیس جمهور نمی‌نشیند تا نظاره‌گر نقض‌های ایران در قبال توافق(هسته‌ای) مشترک باشد. وی در صورت اقتضا، واکنش نشان خواهد داد. رئیس‌جمهور بارها نیز گفته است که از پیش نخواهد گفت که اقداماتش چه هستند و هیچ گزینه‌ای را نیز از روی میز برنمی‌دارد.

وی گفت: من فکر می‌کنم که اگر ایران درک نکند یک رئیس جمهور جدید در آمریکا روی کار است، خودش را فریب داده است.

این در حالی است که مقامات ایرانی با تاکید بر این‌که از تهدید نمی‌ترسیم، معتقدند که سیاست‌های ترامپ، حرف‌های ۳۸ ساله نظام اسلامی را درباره فساد همه‌جانبه دستگاه حاکم امریکا، علنی و عریان در مقابل افکار عمومی قرار داده است.

اضافه کردن نظر

   کلیه حقوق این سایت متعلق به پایــــــگاه خبـــری تحلیــــلی "بـــــــاور مــــــــــــــــا"بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.
پست الکترونیک : info@bavarema.ir

Template Design:Dima Group