امروز : ۱۳۹۸/۰۳/۰۱
آخرین اخبار

جهت اطلاع

درباره ما

IMAGE

سه شنبه, 15 ارديبهشت 1394 -الان، این محضر خداست. آن وقت که قلم به دست می گیرید و می نویسید، بدانید که فکر شما، قلب شما، قلم شما، دست شما، زبان شما، همه در محضر خداست. (امام خمینی ره 1359/12/12) - من مردم عزیزمان را به «بی تفاوتی» و «نظارت نکردن» دعوت نمی کنم بلکه آنها رابه اهتمام در مسائل کشور فرا می خوانم و اصرار دارم که برخوردها چه از سوی مردم و چه از سوی مسئولان، تخریبی و یا همراه، با تحقیر و اهانت نباشد. (مقام معظم رهبری 1394/1/1 حرم مطهر رضوی)- رسانه را یکی از ابزارهای گسترش دانایی می دانیم، بدین خاطر سایت باور ما،که حاصل تلاش گروهی و جمعی است، آغازخویش را در فضای مجازی اعلام می دارد.                        مرام نامه سايت  "باور...

پایگاه تحلیلی خبری باورما

جاده خاکی پشت پارک شهدای گمنام را آسفالت کنید


بخش صدای مردم خط ارتباطی مردم با سایت "باور ما" است: خوانندگان محترم پیام های خود را که حاوی طرح موضوعات و مشکلات فردی و جمعی می باشد به یکی از روش های زیر: 1- فرم تماس با ما   2- پست الکترونیکی:  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  یا سامانه ی پیامک رایگان  10003333336666     ارسال نمایید .  سایت "باور ما" بر پایه کارکرد رسانه ای خود، تلاش می کند با انعکاس "صدای  مردم"  پاسخ مسئولان را اطلاع رسانی نماید .

همیشه برای با شکوه برگزار کردن مراسمات دینی، مذهبی، ملی و جشن ها در شهر دهلران از فضای باز روبروی پارک شهدای گمنام یا جنب مسجد راه کربلا استفاده می شود و برای برگزاری بهتر آن مراسمات جاده اصلی را از تقاطع اداره بازرگانی و اداره کار تا نزدیک میدان فتح المبین مسدود می کنند، برای تردد ماشین هایی که مردم را به مراسم می رسانند از جاده پشت پارک شهدای گمنام که هنوز بعد از مدت ها که مراسمات زیادی در آن مکان برگزار شده خاکی می باشد که هم تردد ماشین ها مشکل است و هم گرد و خاک بسیاری ایجاد می شود بطوریکه مردم حاضر در مراسم اذیت می شوند.
از مسئولان شهر علی الخصوص امام جمعه، فرماندار و شهردار دهلران می خواهیم در زمینه آسفالت کردن  آن جاده که شاید کمتر از دو کیلومتر بیشتر نیست مساعدت کنند تا مردم بیشتر از این اذیت نشوند. 
                                                                     فرید محمدی، از اهالی دهلران

اضافه کردن نظر

   کلیه حقوق این سایت متعلق به پایــــــگاه خبـــری تحلیــــلی "بـــــــاور مــــــــــــــــا"بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.
پست الکترونیک : info@bavarema.ir

Template Design:Dima Group