امروز : ۱۳۹۸/۰۷/۰۲
آخرین اخبار

تبلیغات


طرح عجیب 70 نماینده برای استیضاح وزیر کشور

نماینده مردم تربت جام تایباد و باخزر در مجلس شورای اسلامی گفت که استیضاح وزیر کشور با بیش از ۷۰ امضا در پایان هفته جاری به هیأت رئیسه مجلس ارائه می‌شود.

جلیل رحیمی جهان آبادی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: بیش از ۷۰ نفر از نمایندگان طرح استیضاح وزیر کشور را به امضا رساندند. در این استیضاح ضعف وزارت کشور در مدیریت بحران پلاسکو ناتوانی در اجرای قانون احزاب،‌ عدم تعامل با مجلس، گسترش آسیب‌های اجتماعی و فقدان مشخص برای مقابله با آن، ضعف امنیت اجتماعی و بر هم خوردن اجتماعات سیاسی مجوزدار مورد توجه قرار گرفته است.

به گفته رحیمی، متقاضیان استیضاح تا پایان هفته طرح استیضاح را تقدیم هیأت رئیسه مجلس خواهند کرد.

به گزارش فرارو، این استیضاح در حالی مطرح شده است که وزیر کشور به عنوان مسئول برگزاری انتخابات باید تا سه ماه دیگر شرایط را برای برگزاری دو انتخابات مهم ریاست جمهوری و شوراها فراهم کند.

 مسئولیت سنگینی که نیاز به تمرکز و کار شبانه روزی دارد. مشخص نیست چگونه این نمایندگان بدون توجه به این موضوع کمتر از سه ماه مانده به انتخابات تصمیم به استیضاح وزیر گرفته اند.

اضافه کردن نظر

   کلیه حقوق این سایت متعلق به پایــــــگاه خبـــری تحلیــــلی "بـــــــاور مــــــــــــــــا"بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.
پست الکترونیک : info@bavarema.ir

Template Design:Dima Group