امروز : ۱۳۹۸/۰۷/۲۴
آخرین اخبار

تبلیغات


مديران ضعيف عملكرد خود را نبايد به جناح يا احزاب ارتباط بدهند

نشست شورای اداری شهرستان دهلران امروز ۲۴ مرداد ۹۶ با حضور موسوی فرماندار و موسوی امام جمعه و روسای ادارات در فرمانداری برگزار شد.
جلسه شورای اداری با محوریت سه موضوع گرامیداشت هفته دولت، گرامیداشت سالروز ورود آزادگان به ایران و زیر ساخت های اربعین با تلاوت آیاتی از قران شروع شد.
موسوی امام جمعه به عنوان اولین سخنران بعد از ذکر مقدمه ای کوتاه از مسئولان خواست که دهلران را به عنوان مبادی ورود زوار به کربلا معرفی کنند. وی در حوزه راه از مسئولان کشور برای تامین زیر ساخت های لازم نکاتی مطرح نمود. وی از مسئولان شهرستان برای ایجاد زیرساخت هایی نظیر ایجاد موکب، سرویس های بهداشتی، خوابگاه، نصب تابلوهای راهنمای مسیر و تجهیزات بهداشتی و بیمارستانی انتظار اقدامات بیشتری داشت.
موسوی بکارگیری مجدد بازنشستگان را با وجود این همه بیکار ضروری ندانست و توجه مسئولان را در زمینه وضعیت بد اینترنت برای آن حل مشکل خواستار شد.
موسوی بیان کرد انتخابات تمام شد و در روزهای آینده دولت جدید شروع به کار خواهد کرد. ایجاد تفرقه و دو دستگی حرام شرعی‌ست و ملاک انتخاب مدیران باید شایسته سالاری و توانمندی باشد و نه جناح و باند بازی.
سرهنگ آبدونی فرمانده سپاه ناحیه دهلران بیان داشت به زودی ۳۰۰۰ نفر از یادمان های شهرستان بازدید خواهند داشت و این برای معرفی بیشتر شهرستان دارای اهمیت بالایی است.
آبدونی چیلات و شرهانی را از شاخص های مهم در معرفی بهتر دهلران دانست.
فرمانده سپاه دهلران اظهار کرد انتخابات تمام شد ما از هر جناح و حزبی که باشیم باید برای سربلندی و دفاع از ایران کار کنیم.
میرزایی رییس بنیاد شهید از مهیاسازی سطح شهر برای گرامیداشت سالروز ورود آزادگان گفت. وی یادآور شد از آزادگان تجلیل به عمل خواهد آمد و برنامه دیدار با آنها وجود دارد. وی همچنین از سخنرانی یکی از آزادگان قبل از خطبه های نمازجمعه این هفته خبر داد و از مدیران ادارات خواست از آزادگان همکار خود مراسم تجلیل داشته باشند.
احمدی رییس جهاد کشاورزی شهرستان دهلران از تغییر الگوی کشت با دادن مشاوره های فنی کارشناسان جهاد کشاورزی خبر داد.
احمدی خواستار توجه مسئولان شهرستان به زیرساخت های لازم جهت تولیدات کشاورزی دهلران شد. وی گفت اگر امروز برای آن تدبیری اندیشیده نشود در آینده با مشکلاتی روبرو خواهیم شد.
رییس جهاد کشاورزی در مورد سامانه گرمسیری یادآور شد که ما خواستار بهره برداری حداکثری از آن هستیم. وی گفت از آن سامانه در برخی نقاط که از چاه استفاده نمی شود و زمین دیم است صاحبان اراضی و ما به عنوان متولی کشاورزی ناراضی هستیم که ما در حال تدوین طرحی هستیم تا به همکاری فرمانداری آن مشکل حل شود.
دکتر مهاجر رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دهلران اظهار کرد در هفته دولت در سطح شهرستان چهار خانه بهداشت افتتاح و کلنگ دو مرکز سلامت به زمین زده خواهد شد.
موسوی فرماندار دهلران و رییس شورای اداری شهرستان به عنوان سخنران پایانی بعد از گرامیداشت سالروز ورود آزادگان و یاد و خاطر شهیدان رجایی و باهنر گفت باید برنامه های خوبي در تجلیل از آزدگان که دوران سخت جنگ و اسارت را کشیده اند داشته باشیم.
موسوی بیان کرد هفته دولت، هفته ای‌ست که باید عملکرد دولت در زمینه های عمرانی، اقتصادی، اجتماعی و سیاسی ارائه گردد و این حق مردم است که در جریان امور قرار گیرند.
موسوی گفت ضمن احترام به نظر امام جمعه و فرمانده سپاه که نباید رای را ملاک انتخاب مدیران قرار دهیم این نکته ظریفی‌ست اما مدیران ضعيف عملکرد خود را نباید به جناح و احزاب ارتباط دهند وی یادآور شد هر جناحی که باشیم باید با دولت تعامل داشته باشیم و این شامل همه جناح ها می شود و اگر مدیری اصولگرا و کارآمد و تعامل با دولت داشته باشد در دولت جای خواهد داشت.
فرماندار دهلران گفت مدیری که نمی تواند بنری را برای گرامیداشت سالروزی بر سر در اداره اش نصب کند چگونه می تواند از عملکرد دولت دفاع کند و آن مدیری ناکارآمد است.
موسوی گفت بخاطر مطالبات مردم و دولت نیروهایی می خواهیم که کارآمد باشند. وی از مدیران ادارات گلایه داشت که چرا هنوز لیست پروژه هایی که قرار است در هفته دولت افتتاح یا کلنگ‌زنی شوند را به فرمانداری ارسال نکرده اند و این به حساب ناکارآمدی مدیران گذاشته خواهد شد.
فرماندار دهلران در مورد بحث حوزه اربعین گفت خیلی از کارها که امروز برای ما دغدغه هستند به سال های گذشته بر می گردد. مسئولان شهرستان چرا از سال گذشته تا امروز اقداماتی نظیر نصب تابلوهای راهنمای مسیر و ..... انجام نداده اند. چرا ورودی و خروجی شهرستان تابلو ندارد. مدیران چرا در زمینه زیرساخت ها باید ضعیف عمل نمایند در حالی که اعتبارات لازم را داده ایم و این را نباید به حساب اصولگرا و اصلاح طلب بزاریم. وی گفت تابلوهای راهنما تا قبل از اربعین نصب شود چون تابلوها نشان از فرهنگ شهری دارد.
رییس شورای اداری شهرستان دهلران گفت چرا مردم و ارباب رجوع برای رفع مشکل خود به امام جمعه و فرمانداری مراجعه کنند. مگر در شهرستان برای هر امری اداره ای وجود ندارد و این نشان از قصور مدیران است باید کار مردم در ادارات مربوطه انجام شود چون غیر از این نشان از ناکارآمدی مدیران است.
موسوی بیان کرد برای اربعین و زیرساخت های لازم اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیون مصوب شده است که ۲۰۰ میلیون آن برای زیرساخت و ۱۰۰ میلیون در دیگر کارها هزینه خواهد شد.
فرماندار دهلران در زمینه تعامل دستگاه های اداری با خبرنگاران و اصحاب رسانه گفت هر اداره ای روابط عمومی دارد که وظیفه اطلاع رسانی را انجام خواهند داد و تمام دعوت ها باید توسط آنها انجام بگیرد و غیر از آن نشان از ناکارآمدی مدیران است. ایشان در پایان سخنانش دستگاه های اجرایی را ملزم کرد حداقل با یک روزنامه کثیرالانتشار اشتراک داشته باشد.

اضافه کردن نظر

   کلیه حقوق این سایت متعلق به پایــــــگاه خبـــری تحلیــــلی "بـــــــاور مــــــــــــــــا"بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.
پست الکترونیک : info@bavarema.ir

Template Design:Dima Group