امروز : ۱۳۹۷/۱۰/۲۷
آخرین اخبار

تبلیغات


حاشيه نگاري بر درگيري لفظي وزير بهداشت و فرماندار بدره

از عصر روز(95/12/12) در فضای مجازی کلیپی دست به دست شد، محیطی با انبوه جمعیت که نظمی بر آن حاکم نیست، گویی مردم برای گرفتن سهمیه ای، هر کدام در تلاش برای رسیدن به اول صف هستند. با کمی دقت متوجه می شوید وزیر بهداشت که برای افتتاح چند طرح و پروژه به استان ایلام سفر کرده اند، به فرماندار شهرستان بدره می گوید" بی شعور و .... " اگر بخواهیم بر اساس این گفتمان قضاوت کنیم_ که همان مثل، یک طرفه به قاضی رفتن ست_ هیچ شنونده و بیننده ای نمی پذیرد که وزیر اینگونه سخنانی به زبان آورند.
ولی آن چه تا الان شنیده ایم این ست که مردم با همهمه و صداهای نامفهوم داد از بی امکاناتی و نبود زیر ساخت های بهداشتی و درمانی بر می آورند که وزیر در جواب آنها می گویند، اینها را که در جلسه بیان کرده اند ولی در این بین فرماندار آن شهرستان به جای اینکه مردم را به آرامش و سعی در مدیریت جلسه نمایند هم صدا با مردم می گویند که آمبولانس درمانگاه بدره راننده ندارد، اینجاست که وزیر بهداشت خطاب به ایشان می گویند، شما نماینده مردم هستید یا نماینده دولت. اما بعد از آن معلوم نیست چه کلماتی رد و بدل می شود که وزیر آن کلمات را به ایشان می گویند.
لازم است دیگر مثل " هر سخن جایی و هر نکته مکانی "  را یادآور شویم، که آقای فرماندار شما جا و مکان بیان خواسته های مردم را درست تشخیص ندادید و بد از حق مردم دفاع کردید.
هر چند به وزیر بهداشت باید گفت که آقای وزیر شما هم از دولت تدبیر و امید به خوبی دفاع نکردید و نمی بایستی در مقابل مردم و دیگر دولتمردان اینگونه سخن می گفتید.
اما در پایان لازم است که گفته شود، کاش فرماندار بدره کمی خویشتن داری می کردند و خواسته های مردم که کسی بر حق بودن آنها شک ندارد را به زمانی مناسب موکول می کرد.
 
 

اضافه کردن نظر

   کلیه حقوق این سایت متعلق به پایــــــگاه خبـــری تحلیــــلی "بـــــــاور مــــــــــــــــا"بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.
پست الکترونیک : info@bavarema.ir

Template Design:Dima Group