امروز : ۱۳۹۷/۱۰/۲۷
آخرین اخبار

تبلیغات


معذرت خواهي، شكستن غرور نيست، نمايش شعوره

از حادثه پیش آمده شهرستان بدره بیست و چهار ساعت می گذرد، در این مدت زمان کوتاه، برخوردهای مختلفی با آن پیش آمد ناگهانی شاهد بودیم.
بعضی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را مقصر اصلی می دانستند، بعضی فرماندار آن شهرستان، بعضی مردم، بعضی نماینده مجلس و بسیاری دولت تدبیر و امید
بهر حال بازار به دنبال مقصر گشتن داغ بود، اما در این بین بیشترین حملات به دولت یازدهم رفت، گویی بسیاری منتظر، و در کمین نشسته اند تا کوچکترین فرصت برای حمله به دولتمردان فراهم گردد، تا بی رحمانه ترین نقدها و تخریب ها را متوجه آن نمایند و از آب گل آلود ماهی بگیرند.
اگر از اصل ماجرا_بگو مگوهای بین دولتیان_بگذریم، معلوم نشد دلیل ناراحتی دلواپسان پست و مقام چه بود؟! دنبال چه هدفی بودند؟ آیا ناراحت توهین به فرماندار شدند؟ 
ولی وقتی به پیام ها و نوشتار آنها توجه می کنیم به این نتیجه می رسیم، آنها نه عمل غیر مدبرانه فرماندار و نه توهین های غیرقابل پذیرش وزیر، بلکه دنبال تخریب و خالی کردن عقده از دولت روحانی هستند و چه کلمات و جملاتی به شخص دوم جمهوری اسلامی که حکم ریاست جمهوری اش را از رهبر انقلاب گرفته اند روا داشته اند.
اگر وزیر تلاشگر و خدوم محرومان، عمل مدبرانه معذرت خواهی که نمایش شعور بود را به عمل نمی آورد معلوم نبود تاکنون، دلواپسان اوضاع را چگونه و با چه شیوه ای به پیش می بردند، از این بابت که نقشه ای دیگر از آنها ناتمام ماند خدا را شاکریم.
 
 

اضافه کردن نظر

   کلیه حقوق این سایت متعلق به پایــــــگاه خبـــری تحلیــــلی "بـــــــاور مــــــــــــــــا"بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.
پست الکترونیک : info@bavarema.ir

Template Design:Dima Group