امروز : ۱۳۹۷/۱۰/۲۷
آخرین اخبار

تبلیغات


زنگنه به دهلران قطب اول توليد نفت غرب كشور نيامد!

وزير نفت براي سومين بار به استان ايلام سفر كرد. چهارشنبه 17 ارديبهشت 1393 زنگنه همراه هئيت دولت در دومين سفر استاني براي يك روز به استان ايلام آمد.
هر چند انتظار مي رفت هئيت دولت به شهرستان هاي استان سفر مي كرد، بهر دليل آن خواسته محقق نشد. به خاطر داريم در جلسه شوراي اداري استان، زنگنه در جواب سوال روحاني رئيس جمهور در رابطه با پروژه هاي پالايشگاه و پتروشيمي دهلران گفتند كه در مورد پالايشگاه قولي نمي دهند ولي در مورد پتروشيمي وعده اقدام در سال 94 را دادند. زمان گذشت تا در 19 مهر 1393 وزير نفت همراه نماينده وقت و مسئولان استان از طريق خوزستان به شهرستان دهلران آمد و خبر از ساخت يك واحد پتروشيمي دادند و گفت پالايشگاه گاز 3100NGL با اختصاص يك و نيم ميليارد دلار اعتبار ساخته مي شود و كارخانه پتروشيمي دهلران را از بزرگترين واحدهاي پتروشيمي كشور دانسته كه با احداث و بهره برداري از آن تحول بزرگ فني صنعتي در جنوب استان ايلام ايجاد خواهد شد.
نيمه دوم 93 و سال 94 و امروز كه در روزهاي واپسين سال 95 هستيم آن وعده هنوز عملي نشده است.
دوشنبه 23 اسفند 95 زنگنه در سفري مجدد كه هدف از آن را افتتاح مرحله اول برداشت نفت از ميادين نفتي آذر و چنگوله مهران به استان ايلام داشت.
يك روز قبل از سفر كاظم زاده نماينده مجلس در مصاحبه اي انتظار مردم حوزه جنوب بخصوص شهرستان دهلران جهت بازديد از پروژه هاي نفتي و از نزديك در جريان مطالبات مردم قرار گيرد را مطرح نمود.
مردم شهرستان نفت خيز دهلران بي صبرانه منتظر بودند ولي زنگنه به انتظار آنها وقعي ننهاند. اما در جلسه شوراي اداري دوباره وعده هاي گذشته خود را يادآور شد كه با راه اندازي مجتمع پتروشيمي دهلران در آينده استان ايلام به قطب پتروشيمي كشور تبديل مي شود.
اما سوالي كه مردم در پي جوابي براي آن هستند، چرا وزير نفت به دهلران نيامد؟
البته ناگفته نماند كه وقتي وزارت نفت در قبال وعده هايي كه از سال 93 به مردم شهري كه از آن با عنوان قطب اول توليد نفت غرب كشور ياد مي كنند، هنوز عملياتي نشده اند چه جوابي مي تواند براي مردم داشته باشد بهمين خاطر احساس كردند كه در ايلام و جلسه شوراي اداري همان وعده هاي گذشته را تكرار و به خورد مردم بدهند بهتر مي باشد.
تذكر اين نكته ضروري ست كه مردم شهرستان دهلران چشم انتظار تحقق وعده وزير نفت هستند و اميدوارانه چشم به آينده روشن دارند.

نظرات   

 
#8 دهلران 1396-01-05 05:32
کاش کسی از اقای کاظم زاده انتظار پاسخگویی . پیگیری داشت
کاش می فهمیدیم دهلران قربانی تعصب کرد و لر بازی شده/
کاش جهان سومی نبودیم/
 
 
#7 فرهنگی 1395-12-27 21:14
من برا تمام نظر دهندگان احترام قائلم ولی باید بدانند که مهندس کاظم زاده تا امروز انصافا خوب توانسته برای حوزه جنوب در پیشبرد برنامه های عمرانی و جذب اعتبار موفق باشند و مطمعن باشید که روز به روز بهتر و موفق تر خواهند بود انشاالله که سعی کنیم از ایشان حمایت بیشتری بعمل آوریم چون پیشرفت یا پسرفت ایشان در کارهایش به ضرر حوزه انتخابیه است.
 
 
#6 سعید 1395-12-27 20:12
به نظر من اگه مردم حوزه جنوب دوباره به احمدی اعتماد میکردند توان بیشتری برای پیشبرد طرح های اقتصادی منطقه داشتند .
 
 
#5 ffffffff 1395-12-27 17:52
صدای رسا حرفت حق است. واقعا کاش خودت نماینده بودی تا بهت رای میدادم. واقعا جوانمردی دوست عزیزم.
 
 
#4 صدای رسا 1395-12-27 09:41
اخ کاظم زاده داخ کاظم زاده،اخه به چه دردی میخوری،نه میتونی وزیر جهاد رو بیاری دهلران،ن وزیر نفت رو،ن وزیر کشور رو ،و ن .....یه وزیر بهداشت اومد که اونم به خاطر سی تی اسکنی بود که اقای احمدی زحمتش رو کشید،حسن جان سانسور نکن جان بچه ات
 
 
#3 انتخاب منفعت 1395-12-26 16:46
اینقدر سانسور کردی که خودم هم نتونستم بگم چی نوشتم
خجالت هم خوب چیزیه
 
 
#2 انتخاب منفعت 1395-12-25 21:40
باز هم نخواستی بگی نماینده ای انتخاب کردیم به همت ... که .....
.........................
 
 
#1 حمید 1395-12-25 21:38
آفرین توجیه خوب و فنی کردید جناب جاوید.احسنت
فقط کاش در پایان همین توجیه رو هم در مورد آقای کاظم زاده تسری میدادید و اذعان میکردین که مصاحبه یکروز ماقبل از سفر زنگنه هم برای دلخوش کردن مردم بوده
 

اضافه کردن نظر

   کلیه حقوق این سایت متعلق به پایــــــگاه خبـــری تحلیــــلی "بـــــــاور مــــــــــــــــا"بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.
پست الکترونیک : info@bavarema.ir

Template Design:Dima Group