امروز : ۱۳۹۷/۱۰/۲۷
آخرین اخبار

تبلیغات


خبر آمد خبري در راه است

جذب 15 هزار میلیارد ریال اعتبار برای ساخت پالایشگاه NGL3100 و پتروشیمی دهلران از صندوق توسعه ملی گامی فراتر از انتظار در رونق بخشی به امر اشتغال در شهرستان دهلران ایجاد خواهد کرد.
جمعه 4 فروردین 96 نمازگزاران نمازجمعه دهلران میزبان دکتر آذر رئیس دیوان محاسبات کشور بودند.
سخنان آذر، چون دم مسحایی نوید آینده ای درخشان به مردم داد، از جذب اعتبار برای پالایشگاه گاز و پتروشیمی تا جذب 4000 نفر به طور مستقیم در آن پروژه ها و انتقال نفت میدان آذر به دهلران تا تشکیل کنسرسیومی برای جذب نیروهای بومی در شرکت های نفت موجود در منطقه خود نشان از عسلویه دوم ایران در شهرستان دهلران دارد.
دکتر آذر آمده تا دین خود را به مردم ادا کند، نمونه واقعی آن ادعا را در تلاش براي جذب اعتبار پروژه پتروشیمی که در دوران درخشان نمایندگی اش کلنگ زده شد، مي توان ديد. اکنون مردم نظاره گر آنند که با لابی، نفوذ و چانه زنی و البته با تلاش های بی وقفه استاندار و دیدارها و نامه نگاری های بی شمار نماینده حوزه جنوب، آمده تا چراغ خاموش آن را روشن كند.
اما آذر در فرازهای پایانی سخنانش تاکید بر نکاتی دارد که حکایت از عرق عمیق به زادگاه و دلسوزی برای شهرستان دهلران که بر روی دریایی از منابع ریززمینی و روزمینی خوابیده است، دارد. مردم شهرستان دهلران را سوای گویش و قوم به وحدت و اتحاد حول انتخاب شایسته گان، کار بلدان و مدیران کاردان برای حضور در شورای شهر دعوت می كند.
از آن سخنان اینگونه برداشت می شود كه اگر مردم سعی نمايند در انتخاب افراد برای شورای شهر دهلران، اختلافات واهی و تعصبات پوشالی و بدور از انتقام گیری از همدیگر و لجاجت با یگدیگر، که حاصلی جز عقب ماندگی از قافله رشد و توسعه برای شهرستان تا به امروز نداشته، اقدام به انتخاب افراد نخبه_که دل در گرو رشد و توسعه عمرانی، اقتصادی و فرهنگی دهلران دارند_نمايند در آن امر مهم یاری گر و همراه آنها خواهد شد.
اکنون دکتر آذر با آن توصیه ناصحانه و مدبرانه، حجت را بر مردم تمام کرد، الان زمان تفکر و تدبر است تا بیشتر از این خود بانی و باعث عقب افتادگی شهرستان دهلران نباشیم.

اضافه کردن نظر

   کلیه حقوق این سایت متعلق به پایــــــگاه خبـــری تحلیــــلی "بـــــــاور مــــــــــــــــا"بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.
پست الکترونیک : info@bavarema.ir

Template Design:Dima Group