امروز : ۱۳۹۷/۱۰/۲۷
آخرین اخبار

تبلیغات


فرصت سوزي!

از گذشته تا امروز بسیاری از کشورها، استان ها و شهرستان ها را با نام نخبگان یا امکان تاریخی می شناسند، این نشان از اهمیت فرزانگان و تاریخ نزد مردم دارد.
مردم علاوه بر قدر دانستن نام آوران و حفظ و حراست از تاریخ و تمدن می بایستی از جایگاه ها برای رشد و توسعه استفاده کنند.
بدون شک نام عادل آذر بخاطر جایگاه حاکمیتی در غرب کشور نه بی همتا بلکه در مرتبه ای ویژه قرار دارد.
آذر یک هفته در دهلران بود، امام جمعه شهرستان دهلران از ایشان برای سخنرانی پیش از خطبه ها دعوت بعمل آورد. در خطبه دوم نماز جمعه خواسته ها و مطالبات مردم را مطرح و خواستار طرح و بیان و تلاش در جهت بر آورده کردن آنها شد. علاوه بر آن از مصلای دهلران بازدید داشتند.
به واقعیت می شود گفت نماینده ولی فقیه در دهلران از آن سفر استفاده کرد. ولی رفتاری که زیبنده نام فرصت سوزی بود از شورای شهر دهلران رخ داد.
چرا اعضاء شورای شهر دهلران از فرصت اقامت یک هفته ای آذر در دهلران هیچ بهره ای نبرد؟همه می دانیم شهرداری ها نهادهایی خودگردان هستند که از بودجه دولتی ارتزاق نمی کنند و باید برای جذب اعتبار هر دری را زد تا شاید نیازهای مالی آن نهاد خدمتگزار مرتفع گردد. اگر ترتیب جلسه یا ملاقاتی با رئیس دیوان محاسبات کشور دیده می شد و نیازها و مشکلات توسط اعضا شورای شهر و شهردار مطرح و طلب کمک می کردند بی شک در رفع بسیاری از تنگناها موثر واقع می گشت ولی اینکه چرا انجام نشد؟ برای همه علاوه بر سوال، جای تعجب دارد!؟
آیا از جایگاه آن مقام بی اطلاع هستند؟ یا اختلاف نظر با ایشان مانع تشکیل جلسه بود؟ و یا خلاقیت و ابتکار انجام این چنین جلساتی را ندارند؟ یا اینکه دوران چهار ساله نمایندگی مردم در مجلس محلی را رو به پایان می بینند دل به برقراری اینگونه جلسات نمی دهند؟

نظرات   

 
#1 منصفانه بگو 1396-01-14 19:57
این اقا ادم محروم گریزی است.مردم پله شدندبرای یک هیات علمی معمولی ونماینده شدولی او مردم محروم دهلران رافراموش کردحالاهم بااتمام حجت مردم امدومانوری دادورفت.
 

اضافه کردن نظر

   کلیه حقوق این سایت متعلق به پایــــــگاه خبـــری تحلیــــلی "بـــــــاور مــــــــــــــــا"بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.
پست الکترونیک : info@bavarema.ir

Template Design:Dima Group