امروز : ۱۳۹۷/۱۰/۲۷
آخرین اخبار

تبلیغات


نشست وحدت براي رشد و توسعه، با حمايت از نخبگان دهلران

در هفته های پایانی اسفند 95 با محوریت سادات سید فخرالدین"ع" جلسات وحدت و اتحاد طوایف و قبایل متشکل از بزرگان، نخبگان و مصلحان شهرستان دهلران با دستور قرار دادن میثاق نامه ای تشکیل شد، از مواد مهم آن میثاق نامه می شود به امر به معروف و نهی از منکر به در مباحث قومی قبیله ای با حمایت قاطعانه از فرزندان نخبه و شایسته برای رشد و توسعه شهرستان دهلران اشاره کرد.

بزرگان، نخبگان و مصلحان در نشست های برقرار شده به ایراد سخنرانی پرداختند، به نکات مهمی اشاره شد، اگر بخواهیم نکته ای را برجسته کنیم، می شود به حمایت قاطعانه از نخبگان با عنوان دهلرانی بدون نگاه به قوم، طایفه و قبیله آنهاست.
آن حرکت نو، قابل تقدیر است اما باید تداوم داشته و در مناسبت های مختلف عملیاتی، اجرایی و نمود عینی به خود بگیرد، البته این مستلزم داشتن هسته ای مرکزی با اساسنامه ای مدون و تشکیلاتی دوره ای با انتخاب افرادی شایسته تا در مواقع گوناگون اعلام مواضعی اصولی و منطقی با نظر داشت مصالح تمام شهروندان تا در مقابل افراطیون که به دنبال سود و منفعت خود هستند اعلام موضع کند، تا راهنما و راهگشای مردم باشد.
اگر بخواهیم از مواقع حساسی که آن تشکل باید اعلام موضع کند، نام ببریم می شود به مقوله مهم و سرنوشت ساز انتخابات_که محل تاخت و تاز متعصبین تندروست_اشاره کنیم که باید بدون در نظر گرفتن قبیله بنا به فاکتورهایی نظیر سواد، تخصص، توان و جسارت و ..... از کاندیداها اعلام حمایت کنند.
امید داریم روزی فرا رسد که مردم شهرستان دهلران آنقدر آگاه و روشن شویم که برای وحدت و اتحاد برای رشد و توسعه دهلران با محور قرار دادن شایسته گان و نخبگان دهلرانی که تعدادشان کم نیست، دیگر به برگزاری نشست نیاز نداشته باشیم.

نظرات   

 
#1 دهلرانی 1396-01-16 03:50
امیدداریم به منظورتوسعه شهرستان همه مردم از این حرکت عمومی حمایت نموده ودر قبال مسائل شهرستان تقبل مسئولیت فردی واجتماعی نموده ونقش نظارتی برفرآیندهای اجرایی در شهرستان را داشته باشیم وباخرد جمعی مسیر توسعه ورشد همه جانبه شهرستان را فراهم نماییم . درود بر همه کسانی که این گونه نشسته هایی برگزار می کنند.
 

اضافه کردن نظر

   کلیه حقوق این سایت متعلق به پایــــــگاه خبـــری تحلیــــلی "بـــــــاور مــــــــــــــــا"بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.
پست الکترونیک : info@bavarema.ir

Template Design:Dima Group