امروز : ۱۳۹۷/۱۰/۲۷
آخرین اخبار

تبلیغات


كارچاقكن رفت

اوایل اسفند 95 کاظم زاده نماینده حوزه جنوب استان ایلام در مجلس شورای اسلامی در مصاحبه ای با خبرگزاری کردپرس از وزیر نفت علاوه بر توجه جدی به حوزه های نفتی مشترک شهرستان دهلران، انتقادات تندی به بی تدبیری مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی داشتند و به، برکناری آن مقام اصرار می ورزید و خواستار اقدام سریع شد.
از دلایلی که برای بر کناری سبعلی کریمی، که ایشان را کارچاقکن" کار راه انداز "، که کارش فقط ارسال و جذب نیروی غیربومی برای شرکت های نفت فعال منطقه شهرستان دهلران در این سه سال می داند، بر می شمارد.
5 اسفند 95 در یادداشتی اختصاصی اهمیت آن مصاحبه را در جهت احقاق حق مردم می دانستیم و علاوه بر هماهنگی مسئولان شهرستان، استان و دیگر نمایندگان از مردم دهلران انتظار داشتیم بدون در نظر گرفتن اختلافات سلیقه ای با بیان و قلم در پیگیری آن انتظار بحق فعال باشند.
باید یادآور شویم که به واقعیت، در شرایط موجود، جوانان تحصیل کرده و خانواده های آنها دادشان به بیداد تبدیل گشته است چون آن شرکت ها جز بی اعتنایی و نادیده گرفتن هیچ اقدامی درخور توجه نداشته اند.
اما امروز که شاهد عزل آن مقام هستیم جا دارد سخن مردم شهرستان دهلران با کاظم زاده نماینده مجلس و دیگر مسئولان را بیان کنیم.
آقای کاظم زاده امروز که با تلاش و پیگیری شما آن خواسته محقق گردیده، امیدواریم در این کار که اولویت نخست استخدام در آن شرکت ها به جوانان تحصیل کرده و بیکار این منطقه اختصاص یابد، مجدانه پیگیر امور باشید.

 

نظرات   

 
#3 پایدار 1396-02-01 08:46
لابد حالا کار لاغر کن جایگزین ایشان شده است؟!!!!
 
 
#2 پاییز 1396-01-28 16:53
با تشکر فقط کاش بکارگیری نیروهای بومی مصداق ضرب المثل ‌ هر که با ما نیست از ما نیست ، نباشد
 
 
#1 علی 1396-01-27 18:44
احسنت به مهندس کاظم زاده کارت خیلی خوب بوده انشاالله که شاهد استخدام بچه های شهرستان دهلران در شرکت نفت باشیم.
 

اضافه کردن نظر

   کلیه حقوق این سایت متعلق به پایــــــگاه خبـــری تحلیــــلی "بـــــــاور مــــــــــــــــا"بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.
پست الکترونیک : info@bavarema.ir

Template Design:Dima Group