امروز : ۱۳۹۷/۱۰/۲۷
آخرین اخبار

تبلیغات


هر كجا نفت هست بايد بهترين امكانات باشد

حسن جاوید_ رئیس جمهور روحانی در سفرش به بوشهر در جمع مردم به نکاتی اشاره داشت، در خور توجه و قابل تامل.
هر کجا نفت هست باید بهترین امکانات باشد. در سابق اینگونه بود که هر کجا نفت بود، بهترین بیمارستان، دانشگاه، بهترین پارک ها هم از سوی صنعت نفت در آن منطقه بود. ما نفت و گاز را برای نشاط و سرزندگی مردم ایران می خواهیم. مردمی که در کنار نفت و گاز هستند، باید حل مشکلات اجتماعی خود را شاهد باشند.
آقای روحانی مردم شهرستان دهلران در کنار و بر روی دریای نفت و گاز زندگی می کنند، ولی با تاسف باید بگوییم که شاهد حل مشکلات اجتماعی خود نیستند!
با تاسف باید بگوییم بیمارستانی با حداقل ترین امکانات، جز چند واحد دانشگاهی پولی، پارک هایی با محیطی خشک و حداقل ترین فضای سبز در دهلران نفت خیز وجود دارد!
آقای رئیس جمهور خوب گفته اید که در سابق اینگونه بود که هر کجا نفت بود بهترین بیمارستان، دانشگاه، بهترین پارک ها از سوی صنعت نفت در آن منطقه بود. بله، آن سابق بود. اگر هم امروز در بعضی نقاط نفت خیز آن امکانات را وزارت نفت فراهم کرده، ولی در شهرستان دهلران با تولید روزانه بیش از 180000 هزار بشکه نفت، نه که بهترین بلکه بدترین امکانات فراهم است!
آقای رئیس جمهور لازم است که یادآور شویم، تیم های ورزشی دهلران بدون اسپانسر مالی یکی پس از دیگری منحل می شوند!
آقای رئیس جمهور لازم است که یادآور شویم، هنرمندان طراز اول استان یکی پس از دیگری بدنبال لقمه نانی ترک دیار و خانواده کرده اند!
آقای رئیس جمهور لازم است که یادآور شویم، جوانان تحصیل کرده برای برای پیدا کردن شغل، آواره شهرهای دیگر شده اند در حالی که در صنعت نفت شهرستان دهلران کرمانشاهی ها، بختیاری ها و .... مشغول کار هستند!
آقای رئیس جمهور با تاسف می گوییم صنعت نفت و گاز جز ناامیدی، ناکامی، عضه و افسردگی هیچ نشاط و سرزندگی برای مردم رنگ و رو رفته شهرستان دهلران تا به امروز ارمغانی دیگر نداشته است! تا فردا چه پیش آید.
امید داریم که 29 اردیبهشت 96 را با پیروزی پشت سر بگذارید و فریاد این مردم نجیب را هم بشونید.

نظرات   

 
#1 حسینی 1396-01-30 11:43
برای نظر دادن باید کسی وجود داشته بتشد که توجه کند. اینکه دهلران روی دریای از نفت خوابیده عمر پناه ساله ما این اتش پایین دهلران را دیده واین را هم دیده ایم که لوله هایی در مسیر عبور از حوزه دهلران دیده ایم که میگفتند نفت با این لوله ها میبرند. وشنیدیم که یک درصد از بهای نفت هر منطقه باید خرج ابادانی ان منطقه شود. ولی افسوس در مورد دهلران چنین تصوری وجود ندارد
 

اضافه کردن نظر

   کلیه حقوق این سایت متعلق به پایــــــگاه خبـــری تحلیــــلی "بـــــــاور مــــــــــــــــا"بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.
پست الکترونیک : info@bavarema.ir

Template Design:Dima Group