امروز : ۱۳۹۷/۱۲/۰۲
آخرین اخبار

تبلیغات


دهلران به روحاني مديون است

دهلران روي دريايي از نفت و گاز، ولي مردم در فقر و تنگدستي زندگي را به سر مي برند. فقر و نداري در ورزش، بهداشت و درمان، عمران و اقتصاد با چشم غير مسلح ديده مي شود.
نيمه دوم سال 1385 با حضور مقامات وقت وزارت نفت كلنگ پتروشيمي و پالايشگاه به زمين زده شد_نبايد فراموش شود_اما تا امروز نه پالايشگاهي و نه پتروشيمي ي براي بهره برداري از نفت و گاز منطقه احداث نشده است. كلنگ آنها مصادف با تنگناهاي اقتصادي و اعتباري و تحريم هاي همه جانبه غرب و شوراي امنيت و امريكا عليه ايران بود، شروع بكار آن پروژه ها روز به روز عقب افتاد تا اينكه در دولت روحاني با لابي و چانه زني عليرغم تنگناهاي مالي به جا مانده از دولت قبل در ماه هاي پاياني سال 1395 از طريق صندوق توسعه ملي اعتباري بالغ بر 500 ميليون دلار براي احداث پالايشگاه ngl3100 كه ضمانتي براي ساخت پتروشيمي با سرمايه گذاري صتدوق بازنشستگي وزارت نفت است تصويب شد. نويد شروع به كار پالايشگاه گاز ngl3100 در ماه هاي آينده، چند هفته پيش توسط نماينده حوزه جنوب به مردم داده شد.
بي شك بايد بدانيم اگر دولتي جز دولت تدبير و اميد و دكتر روحاني بر سكان رياست جمهوري جلوس نمايد از آن جايي كه تحريم را نعمت و راه ديپلماسي و تعامل و گفتگو با دنيا را نمي دانند، نمي توان آينده اي روشن پيش روي احداث پالايشگاه گاز ngl3100 و پتروشيمي دهلران ديد. پس مردم شهرستان دهلران همگام با ديگر شهرهاي ايران بايد به نداي دوباره براي ايران لبيك گويند و علاوه بر آن همه بگويم دوباره براي دهلراني توسعه يافته با شما مي مانيم و راي دوباره ما روحاني خواهد بود.

نظرات   

 
#3 دهلرانی ها 1396-03-19 19:27
به امید خدا در آینده نزدیک شاهد شروع ساخت پتروشیمی و ان جی ال دهلران باشیم و دکتر روحانی و هییت دولت ایشان قدر تک تک رای مردم را بدانند و گام های رشد دهلران نسبت به گذشته تندتر برداشته شود
 
 
#2 السید 1396-03-07 17:25
عالی بود جناب جاوید حالا دولت روحانی به مردم دهلران مدیون است وباید جبران این همه کم لطفی های مدیران استانی از جمله .... و .... ایلام نماید به گونه که این دو مسول ارشد که در حق جنوبی ها ظلم بزرگی نمودند اند تلافی و عزل نماید
 
 
#1 لااایک✌ 1396-02-28 18:14
لاااااااایییییک
 

اضافه کردن نظر

   کلیه حقوق این سایت متعلق به پایــــــگاه خبـــری تحلیــــلی "بـــــــاور مــــــــــــــــا"بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.
پست الکترونیک : info@bavarema.ir

Template Design:Dima Group