امروز : ۱۳۹۷/۱۰/۲۷
آخرین اخبار

تبلیغات


وحدت و اتحاد دستاورد مهم مردم دهلران از انتخابات رياست جمهوري

حسن جاويد_ انتخابات ریاست جمهوری دوره دوازدهم روز ۲۹ اردیبهشت به کوشش مسوولین محترم شهرستان در آرامش و امنیتی مثال زدنی انجام شد، هر چند برنده آن کارزار ماراتن گونه با رای قاطع مردم، دکتر روحانی بود، تا کشور همچنان بر مدار عقلانیت، تدبیر و امید به پیش رود، ولی با تمام اوصاف باید برنده واقعی را مردم ایران و در بعدی منطقه ای مردم دهلران، دانست.
سعی داریم در این نوشته، تفسیری کوتاه بر انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان دهلران از استان ایلام داشته باشیم.
همیشه بر این نظر اعتقاد داشته ایم، در مناطقی که نگاه قومی- قبیله ای از دید مردم بر اندیشه، تفکر و مرام سیاسی ارجحیت داشته است، تحزب و حزب گرایی باعث خواهد شد بدون در نظر داشتن گویش، قوم و قبیله، خیلی از نخبگان، فعالین اجتماعی و سیاسی و مردم برای پیروزی در عرصه هایی همانند انتخابات در کنار هم فعالیت داشته باشند. انتخابات ریاست جمهوری سال ۷۶ نمونه ای عینی برای این مدعاست.
پیروزی روحانی مردم را خوشحال کرد، علاوه بر خوشحالی، شیرینی جمع های صمیمی دوران تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری ۲۹ اردیبهشت ۹۶ با محوریت حسین خوران به عنوان رییس ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در شهرستان دهلران با تلاش های شبانه روزی و با نشان دادن مرام و منش واقعی اصلاح طلبی که مدارا را معنا نمود توانست بسیاری از نیروهای سیاسی شهرستان که سال ها به دلایل مختلف به هم پشت کرده بودند را جمع و به کار گروهی و جمعی پرداخت_هر چند رفتارهایی، اوقاتی از زمان مفید را هزینه و کام بسیاری را تلخ نمود_ ولی با درایت و مدیریت درست، و صد البته با سعه ی صدر روشنفکرانه ی نیروهای فعال در ستاد، جمعی صمیمی برای رسیدن به هدفی واحد که پیروزی دکتر روحانی در انتخابات ۲۹ اردیبهشت بود را شکل داد. اگر بگویم ستادی به فراخی دل همه مردم شهرستان دهلران از میمه تا دشت عباس شکل یافت گزاف نیست، به واقعیت اقدامی ممتاز و تمرینی عالی در راستای همدلی و خرد جمعی بود.
همه باید قدر آن موقعیت ها را بدانیم و در راه حفظ آنها بکوشیم و اجازه ندهیم خواسته ها و منافع شخصی سد راه توسعه، وحدت و اتحاد باشد، بپذیریم که وحدت و اتحاد برای توسعه و پیشرفت شهرستان دهلران گامی مهم و ارزشمند است، بر همه است راه گفتگو، تعامل و همراهی را تا مطلوب توسعه ی بیش از پیش شهرستان و استان و رفاه مردم شریف مان ادامه دهیم و آن بیت شعر مونالا_ای خدا این وصل را هجران مکن سر خوشان عشق را نالان مکن_ همیشه زمزمه کنیم.

نظرات   

 
#5 منطقه چهار 1396-04-05 06:07
متاسفانه شما فقط درود ها و هوراها را منتشر می کنید. جناب جاوید، باید قبول کنید که مشکلات دولت و ناتوانی مسولین اجرایی در کشور،منطقه و استان بسیار است. آیا ... را که به ... در دهلران دادند، با رشته و توان وی همخوانی دارد؟ .... چطور؟ ربط آن به .... در کجاست؟!
 
 
#4 یک کُرد بیطرف 1396-04-05 06:02
وحدت و همدلی یک آرزو و هدفی مقدس! است ، اما متاسفانه برادران .... با انحصاری کردن نماینده فعلی و بی توجهی به افراد توانمند و باتجربه ... برای دادن یا نگرفتن پُست هایش اداری، نشان دادند که این شعار یک بازیچه بود و مطمئنا .... که با برادران ... در یک ستاد انتخاباتی بودند دیگر نخواهند بود..
نمونه اش بکارگیری افراد ناتوان و بی تجربه در بعضی مسولیت علی ... و حتی .... و...
 
 
#3 صادق رستمی 1396-03-26 18:09
درودو خسته نباشید به همه اعضای ستادهای دکتر روحانی در جای جای مناطق شهری و بخشهای تابعه شهرستان خصوصا مسوول پرتلاش آن جناب آقای خوران که با تلاشهای گسترده سعی در پیروزی دکتر روحانی در شهرستان داشتند اینم اضافه کنم که خدایی هر موقع اسم آقای خوران را میشنوم بی اختیار یاد سید خاتمي می افتم
 
 
#2 سورنا 1396-03-21 18:38
درود بر دولت تدبیر و امید...
 
 
#1 علی 1396-03-19 19:24
درود بر مردم شهرستان دهلران
درود بر حاج حسین خوران
انشاالله که این وحدت و اتحاد پایه گذار پیشرفت دهلران باشد و مردم قدر آن را بدانند.
 

اضافه کردن نظر

   کلیه حقوق این سایت متعلق به پایــــــگاه خبـــری تحلیــــلی "بـــــــاور مــــــــــــــــا"بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.
پست الکترونیک : info@bavarema.ir

Template Design:Dima Group