امروز : ۱۳۹۷/۱۲/۰۲
آخرین اخبار

تبلیغات


خبر خوش كاظم زاده براي مردم شهرستان دهلران؟

بازگشایی مرز و ایجاد بازارچه مرزی چیلات برای تردد زوار و صادرات و واردات کالا از شهرستان دهلران به کشور عراق با توجه به ظرفیت های بالقوه و بالفعل و با داشتن بیش از ۲۲۰ کیلومتر مرز مشترک با آن کشور از مطالبات اولیه و حیاتی مردم آن شهرستان است.
سال هاست از راه های مختلف پیگیر توجه ویژه مسئولان استان و کشور برای انجام آن مهم بوده اند، در این سال ها وعده ها شنیده اند اما تا امروز عملیاتی نشده اند. قبل از این اربعین، قبل از آن اربعین ها بماند. بگذریم این داستان تا امروز سر دراز دارد.
خبری به نقل از کاظم زاده نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی انتشار یافت، نوید و امید دگر بار در دل مردم شهرستان دهلران روشن شد_پیشنهاد ایجاد بازارچه مرزی چیلات دهلران به هئیت دولت رسید_ هر چند در جلسه دیروز هئیت دولت فرصت طرح نیافت ولی خبر به حدی نوید بخش بود که مردم امیدوار به ختم وعده ها شدند. با توجه به پیگیری ها امید ایجاد بازارچه مرزی چیلات در حال به ثمر رسیدن است و بزودی در جلسات آتی هئیت دولت به تصویب نهایی خواهد رسید.
در این راه تا رسیدن به اینجا نباید چشم بر زحمات گذشتگان بست از نماینده سابق تا فرماندار اسبق که در ساخت زیرساخت های مقدماتی و از یادآوری های مکرر آن حق مسلم توسط موسوی امام جمعه و پیگیری فرماندار و استاندار.
ولی حق را باید گفت که پیگیرهای مصرانه و مستمر کاظم زاده نماینده مردم قابل ستایش است که از طریق معاون رئیس جمهور و دبیر هئیت دولت، تا اینکه آن طرح به هیات وزیران رسید. امیدواریم تلاش ها ادامه داشته باشد تا از آن به نقطه عطفی در تاریخ دهلران یاد شود.
امید می رود به دنبال آن، ایجاد گذرگاه رسمی چیلات برای تردد زوار، که اهمیت فوق العاده ای برای مردم شهرستان دارد در دستور کار فوری قرار گیرد و مشمول زمان نگردد.

نظرات   

 
#5 صادق رستمی 1396-05-07 12:47
بازارچه های مرزی فرصت بسیار خوبی برای خرید و فروش مناطق مرزی اطراف بازارچه است که واردات کالا از آن منوط به صادرات کالا میباشد و این فرصت بسیار خوبی برای کشارزان شهرستان است که از این نقطه انواع محصولات کشاورزی را از این نقطه به عراق صادر کنند و اگر مسولین پایتخت نشین دهلرانی همچون دکتر آذر و یا حتی نمایندگان اسبق همچون عزتی و احمدی که نباید از زحمت انها در این زمینه چشم پوشید ، با وزرا رایزنی کنند میتوانند بخشی از صادرات به عراق را به این بازارچه اختصاص دهند و شاهد رونق و بهبود چفضای کار شهرستان دهلران باشیم
 
 
#4 بهادر 1396-04-27 12:02
خبرهاي خوش در راه است همت بلند نماينده مردم در جهت انجام كارها درارد پيش ميرود ما هم بايد حمايت كنيم
 
 
#3 پ.ب 1396-04-21 11:32
درود بر آقای کاظم زاده عزیز
 
 
#2 بدبين 1396-04-19 12:56
برو بابا،خودشون رو مسخره كردن،مگه استاندار ميزاره
 
 
#1 @علی@ 1396-04-17 05:21
درود بر آقای کاظم زاده عزیز ک بسیار پیگیر مشکلات دهلران هستند واقعا جای تقدیر دارد.فقط امیدوارم ک به بیکاری جوانان دهلران هم توجه بسزایی شود چراکه جوانان بیکار از بیکاری رنج میبرند....
 

اضافه کردن نظر

   کلیه حقوق این سایت متعلق به پایــــــگاه خبـــری تحلیــــلی "بـــــــاور مــــــــــــــــا"بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.
پست الکترونیک : info@bavarema.ir

Template Design:Dima Group