امروز : ۱۳۹۸/۰۲/۳۱
آخرین اخبار

تبلیغات


كمر مردم دهلران زير گرما خم نشد، ولي فيش هاي برق كمر آنها را شكست

حسن جاوید_ تابستان ۹۶ از نیمه گذشت، مردم شهرستان دهلران ماه مرداد فصل تابستان را اوج گرمای دهلران به حساب می آورند. ولی اردیبهشت، خرداد، مهر و آبان از ماه های فصول بهار و پائیز به لحاظ گرما از ماه های تابستان اگر بیشتر نباشند کمتر نیست. مردم دهلران بیش از هفت ماه از سال را در گرمای طاقت فرسا به سر می برند.
گرمای طاقت فرسا امان از مردم بریده، قد مردم خمود گشته، روح و روان مردم آزرده شده و تحمل بیرون رفتن از آنها گرفته شده است.
مردم مجبور به تحمل گرمای هوا شده اند. ولی فیش های سرسام آور برق، بدتر از گرما و سویر داغ بر سر مردم آورده است. آزرده خاطری روح و روان بماند، دیگر نه طاقتی مانده و نه تحملی. همه سر ریز شده اند به کجا داد برسانیم؟ کسی نمی داند!؟
هر کسی به شیوه ای اعتراض می کند یکی از برگ اخطار قطع می نالد دیگری از عوارض و مالیات و ارزش افزوده و یکی هم از تفاوت پیک برق مصرفی و یکی از قطع برق خانه اش در این گرمای نفس گیر.
چند سالی‌ست برق شهرستان دهلران گرمسیری به حساب می آید اما مردم در تعجبند اگر گرمسیری‌ست پس چگونه حساب شده است که فیش های دویست و سیصد هزار تومانی برای آنها آمده!؟
مردم از روش های محاسبه مصرف برق سر در نمی آورند، احساس می کنند مورد ظلم واقع شده اند، انتظار شیوه و روشی دیگر برای محاسبه یا اختصاص امتیاز ویژه ای را دارند. این انتظار مردم بیهوده نیست مردمی که سال ها زجرها تحمل کرده اند شایسته امتیازات ویژه هستند پس می طلبد فراموش نشوند.
به امید یاری مسئولان دولت تدبیر و امید.

نظرات   

 
#1 شهروند 1396-05-17 18:55
واقعا راضی کننده نیست فقط قبض مینویسن پول میگیرن یه سری چیزا هست تو قبض که ما اصلا سر ازشون در نمیاریم خودشون میدونن در حالت مشابه استفاده میکنی یه روز کم میاد یه روز زیاد (البته ساعت پیک رو هم در نظر میگیریم)نمیدونم...
این تعرفه برق منو یاد تورم دوران ریاست جمهوری یکی میندازه....
از طرفی یه بار نمیان طریقه استفاده صحیح رو یادآور بشن میان برق رو قطع میکنن ...
پاکت سیگار هم پشتش مرگ و زندگی داره قبض برق یه خلاقیت جزئی هم توش نیست فقط شلوغش کردن کسی چیزی نمیفهمه
با تشکر
 

اضافه کردن نظر

   کلیه حقوق این سایت متعلق به پایــــــگاه خبـــری تحلیــــلی "بـــــــاور مــــــــــــــــا"بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.
پست الکترونیک : info@bavarema.ir

Template Design:Dima Group