امروز : ۱۳۹۸/۰۴/۳۰
آخرین اخبار

تبلیغات


ورزش دهلران را دريابيد؟

امروز ۲۱ مرداد ۹۶ در حالی تیم فوتسال جوانان شرهانی دهلران برای شرکت در بازي هاي لیگ دسته یک کشور عازم اهواز شد که از مدت ها پیش ذهن مربیان آن تیم مشغول تامین هزینه های مالی آن مسابقات بود.
به واقعیت امروز، پول در ورزش حرف اول و آخر را می زند اگر پول نباشد هیچ تیم و باشگاهی شکل نخواهد گرفت.
متاسفانه سال هاست تیم ها و باشگاه های ورزشی شهرستان دهلران بدون هیچ کمک هزینه مالی با سختی و مرارت های فراوان در مسابقات رده های استانی و کشوری کسب مقام می کنند و تاکنون هیچ مسئولی به فکر جذب اسپانسر برای ورزش دهلران نبوده است. وقتی به تیم ها و باشگاه های حریف ورزشکاران دهلران نگاه می شود پسوند یا پیشوند اسم آنها حتما نام اداره، یا شرکت و کارخانه ای است. سوالی که به ذهن ها متبادر می شود و پرسیدن آن لازم به نظر می آید اینست چرا ادارات یا شرکت های منطقه برای ورزش شهرستان هزینه نمی کنند؟! چه تفاوتی بین ادارات و شرکت های آن مناطق با دهلران وجود دارد؟! 
خوب است نگاهی گذرا به تیم های ۴ گروه آن مسابقات انداخته شود اکثر آن باشگاه ها اسپانسر مالی دارند اما جور عظیم عدم اسپانسر را باید ورزشکاران نوجوان، جوان و بزرگسال شهرستان دهلران بکشند! و تا چه زمانی این وضعیت ادامه خواهد داشت معلوم نیست!
ناراحتی بیشتر آن جاست وقتی می بینی نوجوانان باشگاه فوتبال مرزنشینان دهلران به همراه مربیان، که باید در روزهای آینده در مسابقات لیگ استان شرکت کند به جای تمرین، متاسفانه برای تامین هزینه ایاب و ذهاب از این اداره به آن اداره، از این فرد خیر به آن فرد خیر در تکاپو هستند تا شاید اداره ای یا شخصی پیدا شود و کمکی ناچیز نماید.
چرا این وضعیت برای ورزشکاران و تیم های ورزشی دهلران باید وجود داشته باشد! آیا روشی آبرومندانه برای تامین هزینه های مالی ورزش دهلران وجود ندارد؟! این وضعیت بر اکثر تیم ها و باشگاه های ورزشی شهرستان دهلران حاکم است. امیدواریم مسئولان در این زمینه تدبیری بیندیشند.

اضافه کردن نظر

   کلیه حقوق این سایت متعلق به پایــــــگاه خبـــری تحلیــــلی "بـــــــاور مــــــــــــــــا"بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.
پست الکترونیک : info@bavarema.ir

Template Design:Dima Group