امروز : ۱۳۹۸/۰۴/۰۶
آخرین اخبار

تبلیغات


سنگ بناي دهلران صنعتي در دولت روحاني

حسن جاوید_ مجلس شورای اسلامی در آخرین روز خرداد ۱۳۶۰ رای به عدم کفایت سیاسی بنی صدر داد، یک ماه بعد در ۲ مرداد دومین انتخابات ریاست جمهوری برگزار شد.
محمدعلی رجایی با بیش از ۱۲ میلیون از ۱۴ میلیون رای ماخوذه با حکم امام خمینی"ره" به عنوان اولین رییس جمهور انقلابی منصوب شد.
روز ۸ شهریور ۶۰ دفتر نخست وزیری توسط منافقین کور دل منفجر شد.
در انفجار ساعت ۳ بعدالظهر دفتر نخست وزیری علاوه بر رجایی، باهنر نخست وزیر به شهادت رسید. از آن روز هر سال ۲ تا ۸ شهریور برای پاسداشت یاد و خاطر آنها به نام هفته دولت نامگذاری شد.
دولتمردان هر سال از هفته دولت برای ارائه گزارش فعالیت ها و عملکردها حداکثر بهره را می برند. 
هفته دولت سال ۱۳۹۶، اولین هفته دولت چهار سال دوم ریاست جمهوری دکتر روحانی است.
موسوی فرماندار شهرستان دهلران دو خبر مسرت بخش_ آغاز فعالیت اجرایی پتروشیمی دهلران با اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان و کلنگ زنی نیروگاه سیکل ترکیبی ۵۰۰ مگاواتی برق دهلران با اعتباری بالغ بر ۱۰۰۰ میلیارد تومان با حضور مسئولان کشوری و استانی در هفته دولت_ به مردم داد.
از حق نگذریم دولت های سابق خدمات شایانی به مردم کرده اند. اما دولت روحانی علیرغم تمام مصائب و مشکلات اعتباری و ارزی با درایت و تدبیر، با تصویب اعتبارات لازم به پیشواز شروع عملیات اجرایی و کلنگ زنی پروژه های کلان صنعتی که در رشد و توسعه دهلران نقش بسزایی خواهد داشت، آمده. تا پایه و بنیان دهلران صنعتی از دولت روحانی آغاز شود به همین سبب، بارقه امیدی نو در دل مردم شهرستان دهلران زنده شده است و بی شک آنها قدردان دولت تدبیر و امید و دکتر روحانی خواهند بود. و البته دهلران با دارا بودن پتانسیل های بالقوه فراوان، استعداد سرمایه گذاری های خارجی، دولتی و خصوصی بیشتری در دیگر زمینه ها داراست که با تحقق آن آینده ای درخشان برای شهرستان دهلران متصور هستیم.
اما مردم امید دارند با نظارت و پیگیری مستمر مسئولان بدون فوت وقت شاهد پیشرفت پروژه های که در هفته دولت سال ۱۳۹۶ کلنگ زنی یا عملیات اجرایی آنها اجرا می شود، باشند.

نظرات   

 
#1 محسن آبسالان 1396-06-09 07:26
استاد عزیز ؛ وجدانا باورت شده که این مبالغ هزینه میشه؟
با این نماینده و مسئولین چسبیده به میز خدمت! اینها همه خیالی باطل خواهد بود.
 

اضافه کردن نظر

   کلیه حقوق این سایت متعلق به پایــــــگاه خبـــری تحلیــــلی "بـــــــاور مــــــــــــــــا"بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.
پست الکترونیک : info@bavarema.ir

Template Design:Dima Group