امروز : ۱۳۹۸/۰۴/۰۶
آخرین اخبار

تبلیغات


کام مردم دهلران را تلخ نکنید؟

دکتر احمد ملابهرامی معاون پشتیبانی و منابع انسانی دانشگاه ایلام چندی پیش خبر بهره برداری از آموزشکده فنی، مهندسی و کشاورزی دهلران در هفته دولت را داد.

هر چند علت عدم افتتاح آن پروژه در هفته دولت مشخص نیست ولی هدف از نگارش این یادداشت آن است که ملابهرامی معاون پشتیبانی اظهار کرد برای آموزشکده دهلران نیروی جدید استخدام نمی شود و از نیروهای دانشگاه ایلام استفاده خواهد شد.
جناب ملابهرامی چرا؟! چرا کام مردم دهلران که با شنیدن خبر بهره برداری آن پروژه بعد از سال ها شیرین شده است را تلخ می کنید؟!
مگر نه این‌ست مردم و جوانان تحصیل کرده بیکار برای جذب و استخدام بعد از سال ها انتظار برای شروع بکار پروژه ها و طرح ها لحظه شماری می کنند.
توجه مسئولان دانشگاه ایلام را به این نکته جلب می کنیم، آیا آنها می دانند مردم با شنیدن آن خبر بسیار نگران شده اند؟ آیا می دانند این شائبه بین مردم دهلران به وجود آمده که مسئولان دانشگاه ایلام قصد دارند با انجام آن کار، بعد از مدت زمانی کوتاه برای پر کردن جای خالی آنها در دانشگاه ایلام استخدام هایی در سطح حوزه شمال استان داشته باشند.
دکتر ملابهرامی، اگر قرار است از نیروهای دانشگاه ایلام استفاده شود پس منفعت وجود آن پروژه در دهلران برای مردم و جوانان دهلران چیست؟
رییس و معاون پشتیبانی دانشگاه ایلام بپذیرید استخدام و بکارگیری حداقل ده نفر در آن آموزشکده بار سنگین بیکاری را از روی دوش پدران و مادرانی که از بیکاری فرزندان تحصیل کرده خود ناامید و افسرده شده اند بر خواهد داشت.
در پایان از مسئولان دانشگاه انتظار می رود از بکارگیری نیروی دانشگاه ایلام در آموزشکده دهلران صرف نظر کنند و تلاش خود را در راستای جذب و استخدام تحصیل کردهای بومی شهرستان دهلران به عمل آورند.

اضافه کردن نظر

   کلیه حقوق این سایت متعلق به پایــــــگاه خبـــری تحلیــــلی "بـــــــاور مــــــــــــــــا"بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.
پست الکترونیک : info@bavarema.ir

Template Design:Dima Group