امروز : ۱۳۹۸/۰۴/۰۶
آخرین اخبار

تبلیغات


پایان تبعیض نیاز اول استان ایلام

دیروز دوشنبه ۱۰ مهر ۹۶ استانداریِ از ایلام رفت که علاوه بر بومی استان دارای خصیصه های ممتازی بود.
محمدرضا مروارید پاسخگو بود و مردمی_محمدرضا مروارید خویشتن دار بود و متواضع_محمدرضا مروارید خوش مشرب بود و با مرام.
چهار سال استانداری مروارید گذشت. در جهت رشد و توسعه استان ایلام تلاش های زیادی داشت اما بسیاری را بر این عقیده است که شکاف دو قطبی شمال و جنوب در دوران سکانداری مروارید بر استانداری ایلام عمیق و عمیق تر شد گمان دارند نگاه ها بیشتر به سوی شمال و جنوب همیشه فراموش، یا در ضلع مجهول معادله قرار داشت. با وجود نفت و گاز و کشاورزی انتظار نگاه ویژه داشتند.
امروز سه شنبه ۱۱ مهر ۹۶ مروارید در استانداری ایلام نیست به ظن بسیاری با استانداری سلیمانی دشتکی نگاه ها از مسیر شمال خارج خواهد شد و جفاهای نادیده گرفتن سهم حوزه جنوب از تقسیم عادلانه مدیران کل استان، عدم قاطعیت و پیگیری جدی پروژه تونل کبیرکوه، نادیده گرفتن مسیر هموار اندیمشک_دهلران_مهران برای راه آهن، نادیده گرفتن مسیر هموار اندیمشک_دهلران_مهران برای تردد زوار برای مراسم اربعین، عدم قاطعیت در تعیین تکلیف کارخانه سیمان دهلران، عدم پیگیری جدی و مصرانه برای بازگشایی مرز چیلات و عدم پیگیری پرونده فرمانداری ویژه دهلران و........ پایان خواهد یافت.
اکنون که قاسم سلیمانی دشتکی در مراسم تودیع و معارفه اش اظهار کرد دید و بازدید با استاندار تا سه هفته ممنوع است می خواهم نیازهای اولیه استان را بیشتر بشناسم از وی انتظار می رود به تبعیض ها پایان دهد و نگاه ویژه ای به حوزه جنوب داشته و به نادیده و ناچیز گرفتن حوزه جنوب استان پایان دهد و نگاهی عادلانه با توجه به ظرفیت ها و پتانسیل ها به کل استان داشته باشد و سخن رحمانی فضلی وزیر کشور در جلسه تودیع و معارفه که نفت و گاز و پتروشیمی و صنایع پایین دستی در ایلام حرف اول را خواهد زد به یاد داشته باشد و بدانند شهرستان دهلران با داشتن بیش از ۹۰ درصد ذخائر نفت و گاز به عنوان قطب اول غرب کشور به حساب می آید، نیازمند نگاه و توجه ویژه است.

نظرات   

 
#1 احمدی 1396-07-11 14:12
مرز مشترک دهلران باعراق از امن ترین مرزهای کشور است اما بدلیل بیتوجهی مسئولان وقت فاقد امکان تردد برای زواراربعین است .امید که استاندار محترم هرچه زودتر امکان تردد رافراهم نماید
 

اضافه کردن نظر

   کلیه حقوق این سایت متعلق به پایــــــگاه خبـــری تحلیــــلی "بـــــــاور مــــــــــــــــا"بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.
پست الکترونیک : info@bavarema.ir

Template Design:Dima Group