امروز : ۱۳۹۸/۰۵/۳۰
آخرین اخبار

تبلیغات


رفتار احساسی با بیکاران!

با شنیدن جریانی که امروز بر یکی از جوانان بیکار دهلران در آموزشکده کشاورزی، فنی و مهندسی رفت، دل هر انسان دردمندی را آزرده خاطر می کند.
جریان از این قرار است که امروز ۱۴ آبان ۹۶ جوان بیکاری از سر نیاز برای بیان درد به آن آموزشکده مراجعه می کند که در بدو ورود با کارگران غیربومی روبرو می شود که با توجه به مشکلاتش، اعتراضاتی مبنی بر اینکه چرا از بومیان دهلران نباید بکارگیری شود از او برخوردهایی احساسی سر می زند. که متاسفانه کارمندان و کارگران از آن جوان بیکار رفتارهایی احساسی تر و با او پرخاشگرانه برخورد می کنند که ماموران حفاظتی آموزشکده برای ختم غائله با پلیس ۱۱۰ تماس می گیرند.
هر چند باور ما هیچ گاه بر هم زدن آرامش محیط های آموزشی و دانشگاهی را تایید نمی کند ولی کارمندان آن آموزشکده می بایست صبوری پیشه می کردند و به دردهای آن جوان بیکار گوش فرا می دادند و یا او را به آینده ای روشن حواله می کردند.
لازم است یادآور شویم در ۲۱ شهریور ۹۶ قبل از افتتاح آن آموزشکده، بعد از شنیدن اظهارات معاون پشتیبانی دانشگاه ایلام که بیان داشت از نیروهای دانشگاه ایلام در آموزشکده دهلران بکارگیری خواهد شد در یادداشتی با عنوان" کام مردم دهلران را تلخ نکنیم" از آن مقام و دکتر علی اکبری ریاست دانشگاه ایلام خواسته شد که از جوانان بیکار شهرستان دهلران استخدام شود اما متاسفانه توجه ای نشد.
امید داریم ریاست دانشگاه ایلام، مسئولان شهرستان و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی نسبت به کارگیری نیروی بومی در آن آموزشکده حساسیت بیشتری داشته باشند.

اضافه کردن نظر

   کلیه حقوق این سایت متعلق به پایــــــگاه خبـــری تحلیــــلی "بـــــــاور مــــــــــــــــا"بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.
پست الکترونیک : info@bavarema.ir

Template Design:Dima Group