امروز : ۱۳۹۸/۰۷/۰۲
آخرین اخبار

تبلیغات


سلیمانی دشتکی و ابداعات در حوزه مدیریت

از روزی که سلیمانی دشتکی سکان استانداری ایلام را در دست گرفت، تا امروز دو حرکت ابداعی شاهد هستیم.
بعد از برگزاری جلسات شورای برنامه ریزی استان در شهرستان ها، که قبل از ایشان در پشت درهای بسته با اعضاء محدود در استانداری برای تخصیص اعتبار برای طرح ها و پروژه های شهرستان ها که متاسفانه هر سلیقه ای در کم و زیاد شدن بودجه دخالت داشت که خوشبختانه با انجام آن جلسات و تصمیم گیری های منطقی، خط بطلان بر بسیاری از واقعیات و فرضیات گذشته کشید.
جمعه ۱۰ خرداد ۹۷ شاهد حرکت ابداعی دیگری از مدیریت استان بودیم‌.
مدیران کل با نظارت مستقیم استاندار در مصلی نمازجمعه به میان مردم ایلام آمد تا بی واسطه با مردم دیدار و پای درد دل آنها بنشینند.
رفتاری ابداعی بود چون تا امروز دیدن بعضی از مدیران برای مردم حکم هفت خوان رستم را داشت.
مشکل در استان محروم ایلام بسیار است. مردم با محرومیت ها و مشکلات مختلفی درگیرند، بسیاری از آن مشکلات به احتمال قریب به یقین قابل برآورده شدن نیستند و به همین دلیل هر مسئولی ترجیح می دهد از رو در رو شدن و پای حرف مردم نشستن دوری کند، نمونه آن در ادوار گذشته به وفور یافت می شود.
دیروز سلیمانی دشتکی سنت شکنی کرد و در حوزه مدیریت یک حرکت ابداعی کرد و این فراموش نخواهد شد حتی اگر تمام مشکلات مراجعین رفع نشود.
امید می رود علاوه بر ثمر حداکثری دیدار مردم با مسئولان و مدیران استان در دیگر شهرستان ها به تناوب شاهد انجام این دیدارهای رو در رو و بدون واسطه باشیم که بی شک در تغییر ذهنیت ها موثر است.

اضافه کردن نظر

   کلیه حقوق این سایت متعلق به پایــــــگاه خبـــری تحلیــــلی "بـــــــاور مــــــــــــــــا"بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.
پست الکترونیک : info@bavarema.ir

Template Design:Dima Group