امروز : ۱۳۹۸/۰۷/۲۴
آخرین اخبار

تبلیغات


مدیریت برق در شهرستان دهلران

بهرام حسینی_ چند سالی است که تولید برق در کشورمان از مصرف جا مانده و سدها توان تولید برق مورد نیاز جامعه را ندارند و نتیجه آنست که در اوج گرما، در ظل تابستان و گرمای بالای 50 درجه، شاهد قطعی پیاپی برق و جیره بندی آن هستیم. مردم شهرستان دهلران به عنوان یکی از گرم ترین شهرهای ایران شاهد جیره بندی و قطعی مکرر آن است که امانشان را بریده. اما تا کی این داستان تکراری باید ادامه داشته باشد؟
تا چند سال دیگر با شیوه مدیریت 50 سال پیش باید بحران ها را مدیریت کرد و انتظار داشت مشکلات حل شود؟
تا کی باید به مردم التماس کرد که صرفه جویی کنید؟ برای منزلت اجتماعی خودتان هم خوب نیست!!!
فکرتان برای سال های بعد چیست؟ باران ها کمتر و گرما شدیدتر می شود.
بچه های کوچک و بیماران تحمل گرما ندارند. مهاجرت بیشتر می شود و مرز خالی خواهد شد و هزاران مشکل دیگر. اما راه حل چیست ؟  بنظر می رسد وقت آن سات که از خود خورشید کمک گرفت و واقعا برای اولین بار تهدید را به فرصت تبدیل کرد.
300 روز در سال آفتاب داریم و باید از این پتانسیل استفاده کرد. اگر توان ساخت نیروگاه آفتابی را ندارید به مردم تسهیلات بدهید،  کمک کنید و به آنها آموزش دهید تا در سقف خانه هایشان پنل خورشیدی نصب کنند تا برق تولید شود، همانطور که مردم در بسیاری از کشورهای اروپایی با آن آفتاب بیرمقشان انجام می دهند.
همت کنید شدنی است. از استاندار ایلام، وزارت نیرو، از رئیس جمهور بخواهید. باور داشته باشید که نشد نیست.
 قبول کنید اگر به مردم اعتماد کنید، انجام خواهد شد.

اضافه کردن نظر

   کلیه حقوق این سایت متعلق به پایــــــگاه خبـــری تحلیــــلی "بـــــــاور مــــــــــــــــا"بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.
پست الکترونیک : info@bavarema.ir

Template Design:Dima Group