امروز : ۱۳۹۸/۱۲/۰۶
آخرین اخبار

تبلیغات


پرسشی از نماینده ی حوزه ی جنوب استان ایلام؟

مسعود مرادی نیا_ امروز مردم برای رفع مشکلات، سر خود را به در و دیوار می کوبند تا شاید مشکلی از مشکلات مرتفع گردد. اگر مسئولان روزنه های هر چند کوچک را به روی مردم مسدود کنند، آنها به کجا باید پناه ببرند.
مردم به این نتیجه رسیده اند بسیاری از مسئولان به خاطر حفظ پست و مقام گوش به فرمان نمایندگان هستند و از آن جا که آنها با رای مستقیم خود به مجلس راه یافته اند برای بیان و رفع مشکلات به آنها مراجعه می کنند. به این خاطر نمایندگان مجلس بیشترین ارباب رجوع را دارند. به همین خاطر نماینده مردم در مجلس باید به میان مردم آمده و مستقیم گوش به خواسته های آنها دهد و سعی در رفع آنها کند و اگر فرصت حضور را نداشت باید در شهرستان ها دفاتر فعالی برای مراجعه مردم داشته باشد.
دیروز در خبرها آمد، دفاتر ارتباط مردمی کاظم زاده در شهرستان های چهارگانه حوزه جنوب تعطیل و در مرکز استان تجمیع می گردد.
تدبیر پشت پرده این تصمیم بر مردم پوشیده است.
سوال مردم از کاظم زاده این است؛
ایا زیبنده و شایسته است مردم محروم و کم دست ما، از روستای سپتون تا چم ژاب و از ژیور تا ماژین، در این اوضاع سخت اقتصادی برای پیگیری نامه ایی، امضایی و یا تسلیم درخواستی رنج و زحمت سفر راه دور ایلام را تحمل کنند‌!؟ و اصلا چقدر احتمال دارد با این هزینه و رنج سفر طولانی نیاز آنها رفع شده و خواسته آنها محقق شود؟
آیا این اقدام در راستای مردم داری است؟
خوب است که نماینده ی حوزه ی جنوب در این تصمیم تجدید نظر کرده و یا توضیحات قانع کننده ایی به مردم آرائه کنند.

نظرات   

 
#1 دیلرونی 1397-05-07 10:53
نماینده نوکر و پاسخگوی مردم است بخصوص اقای کاظم زاده که به صورت ناپلعونی و حمایت مردم دهلران به مجلس رفت.
 

اضافه کردن نظر

   کلیه حقوق این سایت متعلق به پایــــــگاه خبـــری تحلیــــلی "بـــــــاور مــــــــــــــــا"بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.
پست الکترونیک : info@bavarema.ir

Template Design:Dima Group