امروز : ۱۳۹۸/۰۷/۰۲
آخرین اخبار

تبلیغات


رفتار متفاوت دو نماینده مجلس!

حسن جاوید_ در هفته گذشته دو رفتار متفاوت از دو نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی رخ داد.
یکی نسبت به دغدغه  مردم حوزه انتخابیه اش به نابسامانی قیمت میوه در بازار احساس مسئولیت کرد.
دیگری بررسی لیست افراد بومی و غیربومی شاغل در ان جی ال ۳۱۰۰ و سایر شرکت های دهلران را وظیفه خود ندانست
غلامرضا تاجگردون و شادمهر کاظم زاده
نابسامانی قیمت میوه در گچساران! لیست افراد  بومی و غیربومی شاغل در شرکت های دهلران!
در خصوص نابسامانی قیمت میوه از برخی همشهریان پیام هایی به من رسید بهمین خاطر به همراه فرماندار به بازار میوه رفتم بعد از بازدید نیاز به جلساتی بین صنف و مسئولین احساس شد. تا هم مغازه دار اذیت نشود و هم مردم سرگردان نشوند.


قرار نیست لیست افراد بومی و غیر بومی در ان جی ال دهلران و سایر شرکت های فعال در دهلران را شخصا به عنوان نماینده بررسی و مقایسه کنم.


اظهارات دو نماینده بود.
نماینده ای خود را مسئول و پیگیر مشکلات مردم دانست. اما دیگر نماینده، به گمان من با لحنی از سر عصبانیت، از زیر بار مطالبه ای دیرینه که مردم بارها آن را به گونه های مختلف یادآور شده اند، شانه خالی کرد.
تاجگردون نماینده شهرستان گچساران، رییس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با دریافت چند پیامک در خصوص مسئله ای به ظاهر پیش پا افتاده همراه فرماندار به بازار و میان مردم رفت. بعد از بازدید تصمیم در آن مورد را ضروری دانست.
کاظم زاده نماینده حوزه جنوب استان ایلام در رابطه با مسئله ی با اهمیتِ آمار شاغلین بومی و غیربومی در شرکت های دهلران، بعد نظارتیِ، نماینده مجلس را فراموش کرد.
قیاس رفتار این دو نماینده قیاسی مع الفارق است.
مردم درباره رفتار آن دو نماینده قضاوت خواهند کرد و تعابیر مناسب برای آن بکار می برند.
وقتی رای تک تک مردم در انتخاب نماینده موثر است وظیفه است در قبال مشکلات تک تک موکلین_ولو ابتدایی ترین مشکل_خود را مسئول دانست و احساس مسئولیت کند و تا رفع و رجوع آن بکوشد.
نمایندگی مجلس پست یا مقام نیست. نماینده مجلس، نوکر مردم است.
نماینده مسئول است مسائل، مشکلات و مطالبات مردم را بررسی و پاسخگوی آنها باشد.


نظرات   

 
#2 حجت رستمی 1397-06-09 05:20
ای کاش اقای نماینده همانند ایام انتخابات که تمام هم و غمش را در حوزه دهلران متمرکز کرده بود و بیشترین زمان برای تبلیغ را در این شهرستان سپری کرد ، و مردم هم با آغوش باز به استقبال ایشان رفتند . امروز که همان مردم جهت عملی شدن وعده های داده شده چشم امید به آقای کاظم زاده دارند نه اینکه از سر عصبانیت بگوید بومی و غیربومی بودن به من ربطی ندارد
 
 
#1 علی 1397-05-07 11:02
انصاف داشته باشیم ما مردم دهلران در انتخابات مجلس قبلی اشتباه کردیم
 

اضافه کردن نظر

   کلیه حقوق این سایت متعلق به پایــــــگاه خبـــری تحلیــــلی "بـــــــاور مــــــــــــــــا"بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.
پست الکترونیک : info@bavarema.ir

Template Design:Dima Group