امروز : ۱۳۹۸/۰۷/۲۴
آخرین اخبار

تبلیغات


شورای شهر و شهرداری دهلران

سال اول دوره ی پنجم شوراهای شهر و روستا گذشت.
شورا علاوه بر انتخاب شهردار، قانونگذار وظیفه بررسی و شناخت کمبودها، نیازها و نارسایی های اجتماعی، فرهنگی، آموزشی، بهداشتی، اقتصادی و رفاهی حوزه انتخابیه و نظارت بر حسن اجرای طرح ها، مصوبات و دیگر امور مرتبط با شهر را به عهده آن نهاده است.
مقصود از نگارش این مطلب، پرداخت به شورای شهر و شهرداری دهلران است. مردم دهلران بر خلاف ادوار قبل، ۲۹ اردیبهشت ۹۶ قصد و نیت به گماردن سکان شورا به جوانان کرد. همان شد که خواست.
به جسارت، شجاعت و انرژی جوان اعتقاد وجود دارد چون هر کاری به آن محول شد سربلند بیرون آمد.
امروز یک سال می گذرد. بهترین قاضیان گذشته، جهت رسیدن به نتیجه، برای علم و بکار گرفتن آن در سال پیش رو مردم هستند.
اگر چه عمران شهری نیاز به کار بیشتر دارد، اما ضرورت بر گفتن است به زعم نگارنده مردم از عملکرد شورای شهر و شهردار تا این لحظه رضایت نسبی دارد. بدین خاطر نسبی، چون دهلران به نسبت دیگر شهرها از لحاظ عمران و آبادانی عقب تر و مردمانش تشنه خدمت بیشتر است.
فعالیت با ارزش شهرداری که تغییر و تحولی در چهره و ظاهر شهر ایجاد کرد نصب اِلمان است یا هموار سازی پیاده روی خیابان اصلی که در حال انجام است یا کاشت نخلیات در شهر سازگار با درخت نخل.
اما فعالیت هایی که انجام آن از دید مردم با اهمیت است: ۱_ توسعه و گسترش پارک های محله و توسعه فضاهای سبز پارک ها و بلوارهای سطح شهر ۲_ ساماندهی میوه فروشان سطح خیابان امام که چهره ای زشت به آن خیابان  داده است ۳_ ایجاد سایبان برای پیاده روی خیابان امام ۴_ تسریع در آسفالت خیابان ها و کوچه های سطح شهر

اضافه کردن نظر

   کلیه حقوق این سایت متعلق به پایــــــگاه خبـــری تحلیــــلی "بـــــــاور مــــــــــــــــا"بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.
پست الکترونیک : info@bavarema.ir

Template Design:Dima Group