امروز : ۱۳۹۸/۰۷/۲۴
آخرین اخبار

تبلیغات


پول زور یا ؟؟؟؟

عوارض برق، آبونمان و مالیات بر ارزش افزوده
 سه کلمه ای که در فیش برق مشترکان آمده.
این روزهها تمام اجناس بیش از ۵۰ درصد افزایش قیمت داشته اند. قیمت ها سر به فلک کشیده است. مردم‌ از تامین مخارج زندگی در مانده اند. در وضعیت امروز دیدن برخی کلمات آه از نهاد آدم‌ در می آورد. ما نمی گویم مردم می گویند پول زور است چون تا امروز برای آنها کسی توضیحی نداده است‌.
برای همه سوال است معنای آن کلمات چیست؟ تفاوت آنها در چیست؟ هر چه هست در محتوا نیست! آیا یک معنا ندارند؟ اگر آن مبلغ پول، که بابت آن سه کلمه از مشترکین دریافت می شود را به صورت میانگین حساب کنیم مبلغ هنگفتی خواهد شد. آن پول کجا هزینه می شود؟ در تولید؟ تولید که امروز به گِل نشسته است! در تامین معاش مردم؟ آن هم که امروز، کمتر کسی از زیر بار سنگینش کمر راست می کند! پس در کجا هزینه می شود؟ به صلاح است که ادامه ندهیم!
چرا وزارت نیرو برای مردم شفاف سازی نمی کند؟ چرا تا امروز تفاوت معنایی و محتوایی آن سه کلمه برای مردم مبهم است؟ چرا تا امروز نگفته اند پول دریافتی از جیب مردم هزینه کرد کجا شد؟ به مردم احترام بگذارید یک بار برای همیشه با مردم روراست باشید و جواب سوالات مردم که ذکر آن رفت را بدهید.

اضافه کردن نظر

   کلیه حقوق این سایت متعلق به پایــــــگاه خبـــری تحلیــــلی "بـــــــاور مــــــــــــــــا"بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.
پست الکترونیک : info@bavarema.ir

Template Design:Dima Group