امروز : ۱۳۹۸/۰۷/۲۴
آخرین اخبار

تبلیغات


حق به حقدار نخواهد رسید/مدیران ان جی ال 3100، برای دهلران درصدبیشتری قائل شوید

حسن جاوید_ شهرستان دهلران با استخراج روزانه بیش از ۱۸۰ هزار بشکه نفت و گاز قطب اول نفت و گاز غرب کشور است. قطب اول و مقام اول چنان داغ و درفش است که بر دل مردم می نشانیم. قطب و مقام نه نان است نه کار، مردم نان می خواهند. مردم کار می خواهند.
پتروشیمی و ngl3100 دو پروژه بزرگ نفتی در دهلران در حال انجام است. جوان تحصیل کردهِ بیکار و خانواده آن، دلگرم به استخدام در آن است.
تا به امروز پتروشیمی نسبت به ان جی ال در استخدام بومیان عملکرد بهتری دارد. واقعیت همین است تا جوان تحصیل کرده بیکار در شهرستان هست نبایست آن را رها و به دیگران رسید. ظلم آشکاری است که تا امروز بر آنان روا شد. حداقل آن است به لحاظ درصدی بومیان بر غیر بومیان بیشتر باشد.( چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است)
جوان دهلران از بیکاری خمود و عصبی است آنگاه خوزستانی و کرمانشاهی و بختیاری در آن مشغول به کار است آنانی که پای خوزستانی و کرمانشاهی و بختیاری به شرکت های نفت دهلران باز کرد آن را نزد مردم باید رسوا کرد. در پروژه ان جی ال از گذشته تا به امروز روابط، لابی، نفوذ و رانت نقش پر رنگی در استخدام داشت اما در آزمون استخدامیِ که فرماندار وعده آن را داد و به نیکی آورد شرکتی که در دهلران است باید تفاوت و درصدِ بیشتری برای بومیان شهرستان دهلران قائل شد این یعنی حق به حقدار رسیدن. این یعنی جلوی ظلم بر جوانِ گرما دیده و خاک بر صورت نشسته دهلرانی که از گذشته بر آن روا داشتیم. اگر غیر از آن باشد حق به حقدار نخواهد رسید.

اضافه کردن نظر

   کلیه حقوق این سایت متعلق به پایــــــگاه خبـــری تحلیــــلی "بـــــــاور مــــــــــــــــا"بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.
پست الکترونیک : info@bavarema.ir

Template Design:Dima Group