امروز : ۱۳۹۸/۰۷/۲۴
آخرین اخبار

تبلیغات


با این آمار، باید گِل بر سر گرفت/ آقای کاظم زاده، اگر بعد از فرصت یک ماه تغییری در جایگزینی نیروها در شرکت ngl3100 مشاهده نشد آن را تعطیل کنید.

حسن جاوید_ روز نشست شورای هماهنگی کار و اشتغال شهرستان دهلران را باید روزی نادر به حساب آورد. روز شفاف بودن با مردم. از مدت ها پیش مردم و اصحاب رسانه از نماینده مردم در مجلس با توجه به وظیفه نظارتی انتظار اعلام آمار شاغلین بومی و غیربومی در شرکت های دهلران را داشت.
هر روز کاظم زاده در مظان اتهام قرار گرفت که بی محابا بیکاران دره شهری را بدون نگاه به جوانان بیکار دهلران در ngl3100 دهلران استخدام می کند. بدین خاطر است آن روز را روزی بزرگ در شفافیت که همان ابزار نظارت مردم به برگزیدگان خود است را کاظم زاده به خوبی انجام داد. بالاخره انتظارها به سر آمد. در آن نشست نماینده حوزه جنوب بعد نظارتی نماینده مجلس را عملی کرد و آمار شاغلین در آن شرکت را ۱۱۵۳ نفر که از آن تعداد ۱۶۲ نفر بومی شهرستان دهلران، ۱۰۶ نفر آبدانانی، ۴۲ نفر ایلامی، ۲۶ نفر دره شهری و ۱۲ نفر ایوانی است.
کاظم زاده در آن کارزار نابرابر برنده شد او دیگر در مظان اتهام نیست.
اما به او و دیگر مسئولان باید گفت این آمار بالاتر از فاجعه است. شرکت در خاک دهلران آنگاه جوان بیکار دهلرانی از دیار خود برای کار، آواره دیگر شهرهاست! این عین بی عدالتی است.
۹۹۱ نفر دیگر چگونه و از چه مجراهایی استخدام شده است؟
چه کسی این سوال را پاسخ می گوید؟
نماینده مردم در مجلس امروز با مدیران ngl اتمام حجت کرد. شوی تبلیغاتی نبود. فرصت یک ماه به سر خواهد آمد این اجحاف و حق خوری باید پایان یابد چه کسی بهتر و بالاتر از نماینده مردم که آن را خاتمه دهد.
کاظم زاده در گذشته نشان داد که می تواند. این قدرت را دارد که حق را به حقدار برساند اگر هم آن اتفاق به هر دلیل نیفتاد مردم شهرستان دهلران به او رضایت می دهد به عنوان نماینده و وکیل مردم، ngl را تعطیل اعلام کند.
وقتی شرکتی برای مردم شهرستان دهلران جز ضرر، زیان و غصه سود و منفعتی ندارد نبودش بهتر از بودش است. بی شک آن موقع است که آرامش و آسایش مردم تامین خواهد شد.

اضافه کردن نظر

   کلیه حقوق این سایت متعلق به پایــــــگاه خبـــری تحلیــــلی "بـــــــاور مــــــــــــــــا"بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.
پست الکترونیک : info@bavarema.ir

Template Design:Dima Group