امروز : ۱۳۹۸/۰۷/۲۴
آخرین اخبار

تبلیغات


بیان مطالبات به حق مردم از زبان موسوی، فرماندار دهلران

بعد از دو سال و دو ماه و پنج روز از فرمانداری حسینعلی موسوی در دهلران، صراحت بیشتری در طرح مطالبات به حق مردم از ایشان دیده شد.
شیوه بیان موسوی با گذشته تفاوت داشت. سخن نو نبود اما ارایه ی آنها برای مردم شهرستان دهلران تازگی داشت.
موسوی از مطالبات و خواست های مردم گفت.
حسینعلی موسوی روز پنج شنبه ۴ بهمن ۹۷ در همایش فرمانداران استان ایلام در دهلران از ۴ عمده مطالبه به حق گفت، که مردم سال ها آن ها را از مسئولان استان، کشور و نمایندگان مطالبه می کند و انتظار احقاق آن ها را می کشند.
از فرمانداری ویژه، بازگشایی مرز چیلات، استقرار دفتر مدیریت نفت و گاز غرب کشور در دهلران و نظر به شاخصه ها و ظرفیت های موجود در دشت عباس ارتقاء این دهستان به بخشداری.
آیا اگر شهر دیگری به غیر از دهلران، مولفه هایی همچون، برداشت روزانه بیش از ۱۸۰ هزار بشکه نفت، ۲۲۰ کیلومتر مرز مشترک با کشور همسایه، قطب کشاورزی استان و دارا بودن بیش از یک سوم مساحت استان، باز این چهار مطالبه، که برای مردم شهرستان دهلران به رویا تبدیل شده اند تحقق نمی یافتند؟ حال پرسش این جاست که عدم تحقق این مطالبات برای مردم دهلران به چه بر می گردد؟
موسوی روز پنج شنبه در قامت فرماندار، خوب عمل کرد و مطالبات مردم انقلابی و جنگ کشیده ی شهرستان را با صراحت بیان کرد.
اگر چه در حد سخن است و تا تحقق خواست مردم راه درازی در پیش است و نیاز به پیگیری مجدانه همه ی مردم و مسوولین دارد، ولی باز، با این وجود بیان آن ها در جمع فرمانداران و در برابر  مسوولین استانی، قابل تقدیر است.

نظرات   

 
#1 جونور 1398-04-28 09:29
اقا پل اصلی چلات که قرار بود بخاطر بازارچه مرزی جادش هم ساخته بشه ساخته نشده..و با اولین بارش راه بسته میشه..چرا دم مرز و ابتدای حاده اسفالت شده ولی وسط حاده ک کسی نمیبینه پل زده نشده جاده پی ریزی نشده؟ فقط برای فیلم گرفتن اینور اونورشو ساختن
 

اضافه کردن نظر

   کلیه حقوق این سایت متعلق به پایــــــگاه خبـــری تحلیــــلی "بـــــــاور مــــــــــــــــا"بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.
پست الکترونیک : info@bavarema.ir

Template Design:Dima Group