امروز : ۱۳۹۸/۰۷/۲۴
آخرین اخبار

تبلیغات


فرماندار دهلران باید بداند

دهلران شهرستانی‌ست پیچیده و حساس.
دهلران شهرستانی‌ست با مسائل متعدد.
دهلران شهرستانی‌ست با چالش ها و حساسیت های متفاوت و متعدد.
دهلران به لحاظ وسعت بزرگترین شهرستان استان است.‌ حراست و پاسبانی از حوزه استحفاظی این شهرستان خود مساله ایی است. دهلران ۲۲۰ کیلومتر مرز مشترک با کشور همسایه دارد.‌ همسایه ای مبتلا به چالش های مثبت و منفی. دهلران مساله‌ی مرز و اقتصاد مرز دارد.‌ گشایش گذرگاه مرزی از مطالبات است. دهلران موضوع زائرین عتبات عالیات و مساله راه دارد.‌ راه های فرسوده و حادثه خیز موتور توسعه را خاموش کرده اند و امنیت را مخدوش. دهلران مساله‌ی انرژی دارد.‌ دهلران از عمده ترین مراکز انرژی کشور، چه به صورت نفت و چه به صورت گاز می باشد.‌ موضوع سرمایه گذاری و برگشت بخشی از این سرمایه به دهلران مساله ای است. دهلران موضوع شرکت ها و استخدام غیر بومی ها و حق فرزندان شهرستان را دارد.‌ دهلران موضوع کشاورزی در دشت وسیع و حاصلخیز دارد.‌ دهلران موضوع آب و مدیریت آب دارد. دهلران موضوع و مساله اجتماعی دارد. موضوع تنوع قومی و قبیلگی مدیریت نیاز دارد. ایجاد وفاق و همبستگی اجتماعی مساله ایست. دهلران مساله جایگاه در استان دارد.‌ دهلران جامعه مدنی فعال دارد. فعالین سیاسی و اجتماعی در صحنه دارد. دهلران موضوع رسانه و فضای مجازی دارد. دهلران مردمی حساس به حقوق شهروندی و آزادی های مدنی خود دارد.
دهلران شهرستانی‌ست پیچیده و حساس.‌ دهلران شهرستانی‌ست با مسائل متعدد.
از این نظر دهلران فرمانداری می خواهد در قواره‌ی خود.
فرمانداری با درایت، با سواد و کوشا می خواهد.‌ دهلران فرمانداری دارای نگاه و رویکرد علمی در مسائل توسعه می خواهد. فرمانداری می خواهد در عین شجاعت، آگاه و مسلح به نگاه جامعه شناختی و اقتصادی.
فرماندار دهلران باید بداند نقد خواهد شد و سخن ها خواهد شنید. فرماندار دهلران می باید همچون دولت مردان دمکرات منش، نقد ها را بپذیرد، حتی طعن ها را بشنود و از کوره در نرود، خسته نشود و همچنان خالصانه کار کند و به مردم گزارش دهد.
کسی که سکان فرمانداری این شهرستان را می پذیرد باید بداند کار دشواری را پذیرفته است که با حاشا و انکار، کارش به پیش نخواهد رفت. جامعه‌ی دهلران به سکوت نخواهد گرایید. همیشه کسانی موافقند و کسانی مخالف. فرماندار دهلران همواره مورد پرسش و حتی توبیخ مردم قرار خواهد گرفت.‌ فرماندار دهلران باید سعه‌ی صدر داشته باشد. مردمی باشد. خود را هم قد مردم و حتی پایین تر از آنها بگیرد، فرماندار دهلران باید مدافع حرمت ها و آزادی های قانونی مردم باشد.
فرماندار دهلران باید ظرفیت داشته باشد.
 هر کدام از این جملات خود سر فصلی است. فرماندار دهلران باید ظرفیت شهرستانی با چنین مسائل متعدد و سنگین و مردمی حساس را داشته باشد.
فرماندار دهلران باید ظرفیت داشته باشد.

اضافه کردن نظر

   کلیه حقوق این سایت متعلق به پایــــــگاه خبـــری تحلیــــلی "بـــــــاور مــــــــــــــــا"بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.
پست الکترونیک : info@bavarema.ir

Template Design:Dima Group