امروز : ۱۳۹۸/۰۷/۲۴
آخرین اخبار

تبلیغات


نقبی به خود بزنید/چرا سکوت اختیار کردید؟!

چرا، قلم خود را در موارد خاص می چرخانید؟!
امروز اگر نگاهی به اطراف کنید، خواهید دید چه مدیرانیِ، در زمانِ زمامداریِ خود، با نفوذ، دستِ اقوامِ بی سواد و کودک سالِ خویش را فارغ از تخصص و روزمه با آن رویه ناصواب و نادرست که موجبات متلاشی شدن هزاران خانواده، مرگ و در به دری فقیر و ندارهایی که با بی چیزی و نداری، اندوخته های ناچیز خود را به حساب آن کاربلد! متخصص! روزمه دار! به امید اندک سودی واریز که امروز برخی امثال شما قلم بدستانِ به اصطلاح رسانه ایِ، قلم در نیام و زبان به کام گرفته و ترس از آن دارید که مبادا با نوشتن از آن، خاطر مبارکِ اقوام همایونی مکدر گردد! ولی با انتصاب یک هم استانی در خارج از استان این گونه آشفته خاطر و رگ گردنتان متورم می گردد و تاسف آن جاست که گفتار خود را، زبان حال مردم می پندارید. اما نیک بدانید که مردم وقعیِ به گفتار، رفتار و نوشتار نمی نهند.
نوشتار شما در جهت دل نگرانی مردم نیست بل از کینه و عقده ایست که آن حکایتی دیگر است!
نَقیِبیِ به خود بزنید، سخت اشتباه کردید، انتصاب و انتصابات، همیشه هست و خواهد بود.
اگر برای رسیدنِ شایستگان، تلاشی صورت گیرد تا به مقامی بالاتر رسانند نه که مذموم، بلکه پسندیده و درخور تقدیر و توجه است.
به خود نَقبیِ زنید؛ آیا شما خواهان رشد فرزندان استان ایلام هستید؟ این بعید به نظر می آید! اگر غیر آن است چرا از انتصاب یکی از هزاران فرزند شایسته آبدانان اینگونه بر افروخته اید!؟ چه شده است که به این باور رسیده اید که وقتی یکی از شایستگان استان ایلام بنا به لیاقتش به پست و مقام در سطح استان و کشور دست می یابد به فوریت آن را منتصب به دکتر عادل آذر می دانید! آیا مخالف این هستید که شایستگان به مقامی در کشور دست یابند؟! آیا مخالف هستید که آذر برای رسیدن فرزندان استان ایلام به مقامی در این کشور به این گستردگی، لابی کنند؟! تا امروز که نشان داده اید مخالف هستید!
بر خود نَقبی بزنید و از مسئله ای که کم اطلاع یا بی اطلاعید کمتر بنویسید!
حق سکوت در چه مواردی؟ آیا این را می توانید اثبات کنید؟!
مدیران نجومی بگیر همانگونه که بارها دولتمردان بیان کرده اند یا دیون خود را به دولت پرداخته اند یا به دادگاه معرفی شده است.
در مورد نجومی بگیران تمام حاکمیت دخیل بود نه فقط دیوان محاسبات کشور که سبیل دوستان و یاران شفیق در آن مورد چرب شود!
از ما به شما توصیه؛
اگر از انتصاب هم استانی ها، خوشحال نخواهید شد حداقل بر مدار صبر و تحمل حرکت کنید و حَسدِ خود را کنترل تا مصداق آن ضرب المثل معروف نباشید.
عِرض خود می بری و زحمت ما می داری...

اضافه کردن نظر

   کلیه حقوق این سایت متعلق به پایــــــگاه خبـــری تحلیــــلی "بـــــــاور مــــــــــــــــا"بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.
پست الکترونیک : info@bavarema.ir

Template Design:Dima Group