امروز : ۱۳۹۸/۰۷/۰۲
آخرین اخبار

تبلیغات


مردم دهلران، علاوه بر آتش گرمای تابستان، آتش قبوض برق را باید تحمل کنند!

از جمعِ ۱۲ ماهِ سال، بیشتر از پنج ماه، دمایِ روز و شبِ دهلران، بیش از ۴۵ درجه است.
روز یا شب بیرون آیید چنان است مقابل کوره آجرپزی قرار دارید! بین روز و شب تفاوتی نیست! بادِ داغ و سوزان، مردم را کلافه کرده است! مردم مجبور به طاقت آوری در خانهِ و گذران اوقات پای کولر گازی ها هستند. چه کنند؟ باید تحمل کرد. آنها به زندگی در این شهر عادت دارند و بهتر است که گفت مجبور به این زندگی هستند. راهی دیگر نیست.
دهلران و دهلرانیِ ها مرزداران خوبیِ برای ایران‌ند. نخواهند گذاشت چون گذشته آسیبی به کشور وارد آید، دهلرانیِ در قبال مرزداری تا امروز طلب مزد نکرده است.
اما، آیا زیبنده این مردم است با هوای گرم و خشک در نقطه صفر مرزی با اوصافی که رفت برای خانواده ها، ماهیانه بیش از سیصد یا چهارصد هزار و گاها بیشتر از آن پول برق آید؟! مشکل و چالشی که بارهای بار از تریبون های مختلف و گوناگون بر زبان جاری و ساری شد، اما گوش شنوایی پیدا نشد! 
آیا خدا را خوش است جوانی از سر ناچاریِ از فرط بیکاری با مدرک ارشد، مغازه ای اجازه با وامی با هزار بدبختی، دکانی دائر با ماهی کمتر از یک میلیون درآمد، قبض برق ۶۰۰ هزاری برای او آید! کجای‌ش عدالت است! این است حمایت از کسب و کار! این کجای‌ش حمایت از جوان است!
نمونه این قبض در خانه ها و مغازه های دهلران فراوان است!
این درد را به کجا باید برد؟! به کهِ باید گفت؟! امام جمعه؟ فرماندار؟ استاندار؟ وزیر نیرو؟ رییس جمهور؟ رهبر؟ کدام یک؟؟
تا دیروز این مردم در مقابل آتش گلوله دشمن مقاومت کرد، امروز چه ظلمی کرده است که مجبور به مقاومت در مقابل گلوله هایِ آتش قبوض برق وزارت نیرو است!
نرخ محاسبه برق در دهلران برای دهلرانی ها مسئله ای بغرنج است! آهای مسئولان محترم، برای حل آن، تدبیری بیندیشید.

اضافه کردن نظر

   کلیه حقوق این سایت متعلق به پایــــــگاه خبـــری تحلیــــلی "بـــــــاور مــــــــــــــــا"بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.
پست الکترونیک : info@bavarema.ir

Template Design:Dima Group